آغاز اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات از اول آبان ماه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي استان اردبيل،سيدمجتبي حافظي دبير ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان استان اردبيل گفت:با توجه به رفع منع اعزام زمینی به عتبات عالیات از سوی سازمان حج و زیارت و بازگشایی سفرهای زمینی، ستاد در نظر دارد از تاریخ ۱/۸/۹۳ تا ۱۰/۱۰/۹۳(ایام مصادف با محرم و صفر) کاروان هایی از دانشگاهيان را به عتبات عالیات اعزام نماید.

حافظي تصریح کرد:با توجه به تقاضای زیاد زائرین عمره گزار سال ۹۳ مبنی بر اعزام به عتبات،این دانشجویان می توانند با هماهنگی با مدیر کاروان خود، در قالب کاروان عمره خود، راهی عتبات عالیات شوند.

وی ادامه داد:با هماهنگی های صورت گرفته با بانک تجارت مبلغ یک میلیون تومان وام برای زائرین در نظر گرفته شده است که روش دریافت آن متعاقبا از سایت به زائرین اطلاع رسانی خواهد شد.

دبير ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان استان گفت:این طرح ویژه دانشجویان مجرد و متاهل عمره گزار سال ۹۳ و اساتید است و متقاضیان از ۳۰ شهریور تا ۴ مهرماه فرصت دارند به دفتر ستاد عمره و عتبات عاليات دانشگاهيان استان واقع در دانشگاه علوم پزشكي اردبيل مراجعه و درخواست تشرف دهند.

وی افزود:علاوه بر زائرین عمره گزار سال ۹۳،دانشجویان عمره گزار سال ۹۲ و همچنین دانشجویانی که تا کنون به سفر عمره مشرف نشده اند هم می توانند درخواست اعزام خود را به دفتر ستاد اعلام و به این سفر معنوی اعزام شوند.

حافظي درباره هزینه اعزام به عتبات عالیات اظهار داشت:هزینه اعزام طبق اعلام سازمان حج و زيارت به اين صورت مي باشد كه اعزام زميني در حدود ۹ميليون ريال و اعزام هوايي حدود ۱۳ميليون ريال است.

0 دیدگاه در ”آغاز اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات از اول آبان ماه“

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 134
بازدید دیروز : 170
بازدید هفته : 1694
بازدید ماه : 5608
بازدید کل : 131579