برگزاری جلسه شورای استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسنی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل، جلسۀ مسئولین دفاتر و مدیران اجرائی نهاد رهبری در دانشگاه های استان با حضور حجت الاسلام والمسلمین عبداله حسنی، رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های این استان در محل سالن جلسات دفتر استانی نهاد رهبری دانشگاه ها برگزار گردید.

در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین حسنی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم، مسئولیت جدید حجت الاسلام والمسلمین مدبر را به عنوان مسئول نهاد رهبری دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل و حجت الاسلام والمسلمین واحدی زاده را به عنوان مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی این استان تبریک گفت و تصریح کرد: با توفیق و فضل الهی و وحدت و انسجام بیشتر خود، بتوانیم بهترین خدمات علمی و فرهنگی را در دانشگاه ها ارائه کنیم و در مسیر سربازی ولایت وظائف خود را عملی سازیم.

مسئول دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه های استان اردبیل در ادامه صحبت های خود بابیان اینکه مسئولان نهاد رهبری، زینت حوزه در دانشگاه ها هستند؛ تاکید کرد: مهمترین وظیفه مسئولین نهاد، مطالبه گری و اجرای منویات مقام معظم رهبری در دانشگاه ها هستند که مهمترین آنها رصد هوشمندانه، هدایت حکیمانه و نقد منصفانه است.

وی در پایان با اشاره به اینکه مهمترین راهبری در حال حاضر ماه محرم الحرام است، اظهار داشت: وحدت دانشگاهیان در عزاداری برای سید الشهداء علیه السلام نمود پیدا کند و باید این عزاداری زمینه ساز کسب معارف و آشنایی با مکتب عاشورا باشد.

لازم به ذکر است در ادامه جلسه حجت الاسلام والمسلمین واحدی زاده، مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به بیان برنامه های دانشگاه علوم پزشکی در ماه محرم پرداخت و همچنین حجت الاسلام والمسلمین علی نصب، معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل نیز با تشریح برنامه های استانی نهاد رهبری حرکت در مسیر ولایت را معادل حرکت در مسیر قرآن دانست و در پایان حجت الاسلام والمسلمین مدبر مسئول نهاد رهبری دانشگاه آزاد اسلامی نیز به بیان نقطه نظرات خود پرداخت.

***

***

***

0 دیدگاه در ”برگزاری جلسه شورای استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسنی“

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 122
بازدید دیروز : 272
بازدید هفته : 2188
بازدید ماه : 5370
بازدید کل : 130699