برگزاری مراسم تکریم، تجلیل و معارفه سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان اردبیل

طی مراسمی با حضور معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها، از زحمات حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حسنی سرپرست پیشین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان اردبیل تکریم و حجت الاسلام زمانی به عنوان سرپرست جدید نهاد رهبری در این دانشگاه معارفه شد.

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی، حجت الاسلام والمسلمین دکتر علی تقوی معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها ضمن ارزیابی مثبت فعالیت های انجام گرفته شده در دوره مسئولیت حجت الاسلام والمسلمین حسنی، از زحمات ایشان تقدیر کرد.

ایشان با بیان اینکه هدفمند حرکت کردن باعث رشد چشمگیر امورات می شود، اظهار داشت: همانطوری که برای رسیدن به اوج قلّه، نیازمند داشتن هدف هستیم، در نظام اسلامی نیز هدف ما طبق منویات مقام معظم رهبری باید زمینه سازی برای تمدن نوین اسلامی باشد.

وی اضافه کرد: رسیدن به قلّۀ تمدن نوین اسلامی نیازمند زحمت و تلاش بیشتر در زمینه های مختلف علمی و فرهنگی است.

معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها با بیان اینکه جهاد در راه خدا انواع مختلفی دارد، افزود: هرگونه مبارزه با ظلم، جهاد است و چون رشد و پیشرفت جامعه در عرصه های مختلف نیازمند ترقی و رشد دانشگاه است، بنابراین نیازمند چنین جهادی هستیم.

ایشان در بخش پایانی صحبت های خود دانشگاه فرهنگیان را دارای اهمیت فراوان دانست و گفت: اطلاق نام فرهنگ بر دانشگاه فرهنگیان، از یک امر مهم خبر می دهد و آن تعلیم و تربیت است.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حسنی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیلی و سرپرست پیشین نهاد رهبری دانشگاه فرهنگیان این استان، با ارائه گزارشی از فعالیت های انجام گرفته شده در دانشگاه فرهنگیان استان اردبیل، از مسئولین دانشگاه تشکر کرد و گفت: همکاری صمیمانه در کارها مسبب پرشور بودن برنامه های فرهنگی در این دانشگاه شد.

ایشان با بیان اینکه ما خود را سرباز نظام و ولایت می دانیم، گفت: افتخار بزرگی بود که در خدمت دانشجو معلمان این دانشگاه بودیم.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه صفا و صمیمیت به پرمحتوا بودن امورات فرهنگی کمک می کند، خاطرنشان کرد: رتبۀ دانشگاه فرهنگیان استان اردبیل از بُعد دانشجویی بودن امورات و برنامه های فرهنگی آن در کل استان، حائز اهمیت است.

گفتنی است در بخش پایانی این مراسم از حجت الاسلام والمسلمین حسنی رئیس دفاتر نهاد رهبری دانشگاه های استان اردبیل و مسئول نهاد رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی و سرپرست پیشین نهاد رهبری در دانشگاه فرهنگیان این استان از طرف رئیس دفاتر نهاد رهبری در دانشگاهها، رئیس دانشگاه فرهنگیان استان اردبیل و ناحیه بسیج دانشجویی استان تجلیل بعمل آمد.

انتهای پیام///

***

***

***

***

***

***

***

***

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 255
بازدید دیروز : 482
بازدید هفته : 3389
بازدید ماه : 12658
بازدید کل : 176509