برگزاری نشست هم اندیشی بسیج اساتید دانشگاه محقق اردبیلی همزمان با فرارسیدن ۹ دی

همزمان با فرارسیدن ۹ دی ماه سالروز بصیرت و میثاق امت با ولایت، نشست هم اندیشی اعضاء بسیج اساتید دانشگاه محقق اردبیلی با موضوع بررسی چالش های قومیتی و راهکار مقابله با آن در سالن کنفرانس مهمانسرای این دانشگاه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی، همزمان با فرارسیدن ۹ دی ماه سالروز بصیرت و میثاق امت با ولایت، نشست هم اندیشی اعضاء بسیج اساتید دانشگاه محقق اردبیلی با موضوع بررسی چالش های قومیتی و راهکار مقابله با آن در سالن کنفرانس مهمانسرای این دانشگاه برگزار گردید.

حجت الاسلام والمسلمین حسنی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل، در ابتدای این مراسم ضمن تبریک سالروز ولادت امام حسن عسگری (ع)، برگزاری این جلسات را با برکت عنوان کرد و افزود: راهکار حل مشکلات جامعه خِرَد و مشورت جمعی است.

ایشان اظهار کرد: دانشمندان و فرهیختگان جامعه باید الگوی جامعه بوده و با تخصص خود در ابعاد مختلف، اقدام به حل مشکلات مردم نمایند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی با اشاره به آسیب های اجتماعی در موضوعات مختلف تصریح کرد: بستر مطالعه و تحقیق دانشمندان را امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فراهم نموده و همه باید شکر عملی آن را بجا آوریم.

گفتنی است در ادامه اساتید حاضر در این نشست به برخی از مشکلات اشاره نموده و نقطه نظرات خود را مطرح نمودند.

انتهای پیام///

***

***

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 25
بازدید دیروز : 70
بازدید هفته : 391
بازدید ماه : 4938
بازدید کل : 150401