بمناسبت عيد سعيد غديرخم؛ جشن بزرگ عطر ولايت

مراسمي ديگر و جشني شاد و به يادماندني با رنگ و بوي ولايت
عيدالله اكبر، عيد سعيد غديرخم… از صبح ولوله اي در خوابگاه دخترانه فاطميه برپا بود. نمازخانه از صبح پر از بچه هاي تشكلي و غيرتشكلي، ورودي جديد و ترم بالايي و … ب.. در و ديوار نمازخانه را تزئين مي كردند. پوسترهاي زيبا و جذاب ولايي بر گوشه و كنار مي چسباندند.
بله ! روز دوشنبه ، مورخ ۲۱/۷/۹۳ مصادف با عيد سعيد غديرخم، با حضور دانشجويان دختر خوابگاه هاي فاطميه، آزادگان، زينبيه و سبلان در نمازخانه خوابگاه فاطميه جشن و شادي برپا بود. مراسم همزمان با اذان مغرب و عشا و اقامت نمازجماعت مغرب و عشا آغاز گرديد. در نمازخانه جايي براي سوزن انداختن كه هيچ، يك نفر ميهمان تازه وارد انداختن به جمع نبود !! نماز به جماعت اقامه گرديد و بنا به سنت حسنه عطر زدن و لباس نو پوشيدن در اين عيد شريف، براي همه نمازگزاران يك عدد كارت تبريك به همراه عطري خوشبو اهدا گرديد.
سپس برنامه به مجري گري خانم ندا آقايي دانشجويي رشته بهداشت حرفه اي ۹۲ آغاز گزديد. در ادامه حجه الاسلام جنگي به ايراد سخنراني پرداختند. ايشان از فضيلت هاي اين روز شريف و از فضائل اخلاقي حضرت امير (ع) و ويژگي ها و اهميت غدير سخن گفتند. سپس حاج آقا جنگي از جمع دخترانه نمازخانه وداع گفتند.
چند آهنگ ويژه عيد غدير پخش شد و مجري محبوب برنامه از سركار خانم بايرامي، مسئول محترم واحد خواهران نهاد، دعوت كردند جهت خيرمقدم گويي به حضار و دانشجويان پشت تريبون حاضر شوند. خانم بايرامي نيز شعري بسيار زيبا و معرفتي در مدح حضرت علي (ع) قرائت كرده و از همه دانشجويان جهت فعاليت و همكاري در كانون هاي مختلف نهاد دعوت نمودند.
در ادامه ، به ترتيب دبيران كانون هاي قرآن و نهج البلاغه، بارش مهر، صبا، بصورت مختصر و مفيد از فعاليت هاي كانون مربوطه گزارش داده و برنامه هاي پيش روي كانون ها را ارائه نمودند و از دانشجويان جهت همكاري دعوت به عمل آوردند.
مولودي خواني يكي ديگر از قسمت هاي اين جشن بود كه به زيبايي برگزار شد و به مجلس شور و نشاط ديگري بخشيد.
اما، دو مسابقه برگزار شد، يكي مسابقه كتبي حاوي ۸ سوال از اطلاعات عمومي غدير و احكام بانوان، و ديگري مسابقه حضوري كيك و آبميوه خوري.
قسمت شيرين برنامه اهداي جوايز به سادات محترم مجلس، و برندگان مسابقات بود.
پايان هر برنامه نيز اختصاص دارد به دعا براي سلامتي و تعجيل در ظهور حضرت صاحب الامر (عج) …. .
اللهم عجل لوليك الفرج

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 254
بازدید دیروز : 482
بازدید هفته : 3388
بازدید ماه : 12657
بازدید کل : 176508