بيست و هفتم مهرماه آغاز ثبت نام عمره دانشگاهیان

به گزارش پايگاه اطلاع رساني نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي استان اردبيل، سيد مجتبي حافظي، دبير ستاد عمره و عتبات عاليات دانشگاهيان استان، از آغاز ثبت نام اينترنتي عمره دانشگاهیان از۲۷ مهرلغایت۱۰آبان ماه خبر داد.

سيد مجتبي حافظي در خصوص سهمیه عمره دانشگاهیان در سال جاری گفت:با پیگیری های ستاد عمره از سازمان حج و زیارت و بعثه مقام معظم رهبری ۱۷۵۰۰ سهمیه به ستاد اعلام شد که در این مرحله ۱۵ هزار نفر از دانشجویان و ۲۵۰۰ هزار نفر از اساتید كل كشور به سرزمین وحی اعزام خواهند شد.

وی افزود: ثبت نام دانشجویان برای عمره، از روز یک شنبه ۲۷ مهر لغایت ۱۰ آبان ماه در سایت لبیک و پايگاه اطلاع رساني نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي استان اردبيل در سه گروه اساتید،دانشجویان پسر مجرد و متاهلین آغاز خواهد شد و قرعه کشی بعد از عاشورای حسینی به صورت اینترنتی انجام و زائرین اصلی و ذخیره اعلام خواهند شد.

دبير ستاد عمره دانشگاهیان استان به تفاوت اصلی عمره دانشگاهیان در سال جاری با سال های قبل اشاره کرد و گفت:دانشجویان اصلی و ذخیره ای که در قرعه کشی انتخاب می شوند، باید دوره های آموزش مجازی را طی کنند و در صورت موفقیت در این دوره ها، مجاز به اعزام به سرزمین وحی خواهند بود.

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 175
بازدید دیروز : 408
بازدید هفته : 2768
بازدید ماه : 11974
بازدید کل : 185962