بیانیه دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل در مورد کشتار بی رحمانه مردم مسلمان میانمار؛

بیانیه دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل در مورد کشتار بی رحمانه مردم مسلمان میانمار؛
بسم‌الله الرحمن الرحیم

«وَ سَیَعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنقَلَبٍ یَنقَلِبُونَ؛
«و آنان که ظلم و ستم کردند، به‌زودی خواهند دانست که به چه کیفر و عذابی بازگشت خواهند کرد» سوره شعرا آیه ۲۲۷

بار دیگر در قرن بیست و یکم و در اوج ادعاهای غرب و شرق که برای ارتقای انسانیت بشری و جوامع مدنی در بوق رسانه ای خود می دمند شاهد ظلم، تجاوز و جنایات بی‌سابقه‌ ی هزاران نفر از مسلمانان کشور میانمار که با فجیع ترین وضع از سوی رژیم حاکم و اکثریت جمعیت بودایی نشین این کشور که از وابستگان نظام سلطه می باشند کشته می شوند و نهادهای حقوق بشر کلمه ای در حمایت از آن ها بر زبان نمی رانند. امروز شاهد یکی از عجیب‌ترین جنایات بشری هستیم.

مسلمانان مظلوم کشور میانمار در میان سکوت کشورهای مدعی آزادی و انسانیت و در سایه چشمان بسته سازمان‌های بین‌المللی به فجیع‌ترین شکل ممکن قتل عام شده‌اند و احدی نیست که در دادخواهی آنان فریادی برآورد.

نه سازمان ملل حرفى مى‌زند، نه کمیته‌ حقوق بشر فریادى مى‌کشد، نه صلیب سرخ جهانى احساس مسؤولیتى مى‌کند، نه این کنفرانسها و مؤسسه‌هاى دروغین دفاع از حقوق بشر و دفاع از صلح و غیره حرفى مى‌زنند. این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که تمام فعالین به اصطلاح حقوق بشر یا کر شده‌اند و یا چشم خود را به روی این وقایع تاسف‌بار و ضد‌انسانی بسته‌اند ، چه‌قدر امروز دنیا نسبت به حقوق بشر – به معناى واقعى – بى‌اعتناست! “بخشی از فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)در سال ۷۰ در جمع روحانیون“
در این میان سکوت دولت های اسلامی در برابر این فاجعه عظیم، رنج مضاعفی است بر مسلمانان زخمی و محاصره شده ای که در کنار مرزهای بسته میانمار و بنگلادش جمع شده اند و عاجزانه درخواست یاری و کمک می کنند.
جنایت های تروریستی در میانمار علیه مسلمانان، نماینگر تصاویر وحشیانه از تروریسم است که دستکمی از تروریسم برآمده از داعش و القاعده ندارد.

رسانه های وابسته و ذلیل غرب و فعالان به اصطلاح حقوق بشر با سکوت در مورد انجام اقدامات غیر بشری و قتل عام و آوارگی چند صد هزار نفر از مسلمانان مظلوم و بی دفاع میانمار، چهره مزورانه خود را بار دیگر به نمایش گذاشتند.

دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل ، ضمن ابراز همدردی با برادران مسلمانمان در سراسر دنیا و به ویژه مسلمانان میانمار و به تاسی از امام راحل و رهبری عزیز که در هیچ یک از فجایع انسانی سکوت نکردند با محکوم کردن فجایع ددمنشانه علیه مسلمانان میانمار از دولت جمهوری اسلامی ایران به ویژه از وزارت امور خارجه و نیز مسلمانان آزادیخواه جهان و تمامی ملت های بیدار بخصوص جامعه بزرگ اسلامی و سازمان‌های بین‌المللی مدافع واقعی حقوق بشر می‌خواهیم ضمن کمک و همراهی با مسلمانان مظلوم، در جهت کاهش رنج و آلام مسلمانان میانمار و جلوگیری از نسل‌کشی آنان اقدامات عملی و موثری را به انجام رسانند.
«والسلام»

دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 30
بازدید دیروز : 32
بازدید هفته : 504
بازدید ماه : 2002
بازدید کل : 152571