بیستم آبان ماه؛ جلسه هماهنگی مراسم هفته وحدت حوزه و دانشگاه

ه گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل، جلسه هماهنگی مراسم هفته وحدت حوزه و دانشگاه روز سه شنبه، بیستم آبان ماه سال جاری در محل سالن کنفرانس مهمانسرای حوزه علمیه اردبیل برگزار شد.

جلسه هماهنگی مراسم هفته وحدت حوزه و دانشگاه که توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل برگزار می شد از تمامی روسای دانشگاه ها، معاونین فرهنگی دانشگاه ها، مدیران حوزه های علمیه استان دعوت شده بود تا در این جلسه حضور بهم رسانند.

این جلسه ساعت ۱۸:۳۰ روز سه شنبه بیستم آبان ماه با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط سیدمجتبی حافظی آغاز شد، سپس حجه الاسلام والمسلمین کاظم معاضدی عالی، رئیس دفاتر نهاد در استان اردبیل ضمن خیر مقدم به حضار و میهمانان هدف از تشکیل جلسه را تشریح نمودند و از اعضای جلسه درخواست نمودند تا نقطه نظرات، پیشنهادات و ایده های خود را راجع به هفته وحدت حوزه و دانشگاه بیان نمایند.

در ادامه هریک از اعضای حاضر در جلسه به بیان نظرات خود پرداختند. این مراسم ساعت ۲۱ با ذکر صلوات بر محمد و خاندان پاک و مطهرش و همچنین ضیافت شام خاتمه یافت.

برای مشاهده تصاویر این جلسه به گالری تصاویر سایت مراجعه نمایید.

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 175
بازدید دیروز : 408
بازدید هفته : 2768
بازدید ماه : 11974
بازدید کل : 185962