بیش از ۷۳ هزار نفر از دانشگاهیان تاکنون برای اعزام به عتبات ثبت نام کردند

دانشگاهیان از ۱۰ تیر ماه در سایت لبیک و بعد از گذشت ۹روز از آغاز ثبت نام تاکنون، بیش از ۷۳ هزار نفر از دانشگاهیان در سامانه ثبت نام ستاد مشخصات خود را وارد کرده اند و درخواست اعزام به عتبات داشته اند.

فقیهی گفت: ثبت نام عتبات دانشگاهیان تا تاریخ ۹۶/۴/۲۲ در سایت لبیک ادامه خواهد داشت و دانشگاهیان علاقمند به اعزام عتبات عالیات می توانند جهت ثبت نام به سایت لبیک به نشانیwww.labbayk.ir مراجعه کنند.

وی در خصوص بیشترین گروه ثبت نامی دانشگاهیان برای سفر به عتبات تا این لحظه گفت:بیشترین گروه ثبت نام کنندگان این دوره تا به امروز را متاهلین و بعد پسران و دختران دانشجو تشکیل می‌دهند.

فقیهی گفت: قرعه کشی عتبات به صورت اینترنتی در سراسر کشور انجام خواهد شد که تاریخ اعلام نتایج از سایت لبیک به اطلاع ثبت نام کنندگان محترم خواهد رسید.

وی افزود: پنج گروه شامل اساتید، کارمندان دانشگاهی، دانشجویان مجرد پسر، دانشجویان مجرد دختر و دانشجویان متاهل در این سفر معنوی حضور دارند.

فقیهی اظهار داشت: برنامه های متنوعی با همکاری بعثه مقام معظم رهبری،سازمان حج و شرکت شمسا برای دانشگاهیان در کربلا تدارک دیده ایم که از جمله آنها،اولین سلام، همایش احلی من العسل، آشنایی با روایت گری های عاشورا،حرشناسی و ارائه بسته های فرهنگی است.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان یادآور شد: در نجف اشرف نیز برنامه های متنوعی برای زائرین دانشگاهی همچون بازدید از بیت امام خمینی (ره)، کتابخانه علامه امینی ،صافی صفا و … در دستور کار قرار دارد.

گفتنی است، ثبت نام عتبات دانشگاهیان از روز ۱۰تیر ماه در سایتwww.labbayk.irآغاز شده است و تا ۴ روز دیگر یعنی ۲۲ تیر ماه در سایت لبیک ادامه خواهد داشت.

اعزام دانشگاهیان در هفدهمین دوره عتبات از مرداد ماه سال جاری آغاز و تا آبان ماه ادامه خواهد داشت و در این مدت حدود ۱۴ هزار نفر به عتبات عالیات اعزام می شوند


 

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 254
بازدید دیروز : 482
بازدید هفته : 3388
بازدید ماه : 12657
بازدید کل : 176508