تجمع اعتراضی دانشگاهیان دانشگاه محقق اردبیلی در محکومیت اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پاسدار ولایت، مردم و نظام است / شیطان اولیای آمریکا و استکبار جهانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطات دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل به نقل از روابط عمومی دانشگاه، حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حسنی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی و رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل در این تجمع گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پاسدار ولایت، مردم و نظام بوده است.


وی با اشاره به اینکه ما زیر سایه پرچم ولایت، اسلام و توحید خدمت می کنیم، تصریح کرد: اولیای آمریکا و استکبار جهانی شیطان است.


حسنی با اشاره به اینکه آمریکا از داعش و تروریسم حمایت کرده و به دنبال ریشه کن کردن انسان های سالم است، اضافه کرد: هر جا صدای مظلومی می آید، ایرانیان به یاری آنها می شتابند.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی و رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل ادامه داد: همه ما ضمن حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، شیطنت ها و رفتارهای خبیثانه آمریکا را محکوم می کنیم.


در پایان این مراسم، دانشگاهیان دانشگاه محقق اردبیلی در محکومیت اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیانیه ای صادر و قرائت کردند.

انتهای پیام///

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 29
بازدید دیروز : 32
بازدید هفته : 503
بازدید ماه : 2001
بازدید کل : 152570