تجمع اعتراض آمیز دانشگاهیان اردبیلی در محکومیت سخنان ترامپ

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان: ما تا آخرین قطره خونمان، حججی وار از انقلاب اسلامی و نظام دفاع خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی، بعد از ظهر امروز همزمان با دانشگاه های سراسر کشور تجمع اعتراض آمیز علیه اظهارات سخیف رئیس جمهور آمریکا در دانشگاه محقق اردبیلی نیز برگزار شد.

حجت الاسلام عبدالله حسنی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل در این تجمع به سابقه دشمنی آمریکا با ایران اسلامی اشاره کرد و گفت: بار دیگر رئیس جمهور آمریکا با علنی کردن ادعاهای باطل خویش به نظام جمهوری اسلامی توهین کرد.
وی افزود: این فرد در سخنان سخیفش، ارزشی ترین و معنوی ترین نیروی ما یعنی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در رده تکفیری ها و تروریست ها قرار داد که نشان دهنده نفوذ سپاه در قلوب مسلمانان و مردم کشور است.
حسنی بابیان اینکه اینکه اولیای سپاه، خدا و رهبران استکبار شیطان است، گفت: انقلاب اسلامی برگرفته از انقلاب علوی و انقلاب عاشورا است.
حسنی تاریخ پرافتخار ایران اسلامی را یاداور شد و گفت: ترامپ بداند که بزرگتر از آنها، بهترین های ما را به شهادت رساندند اما نتوانستند کاری از پیش برند و قطعا این ها هم نخواهند توانست.
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل ادامه داد: ما تا آخرین قطرات خون خود، حججی وار از انقلاب اسلامی و نظام دفاع خواهیم کرد.
قرائت بیانیه توسط دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی و سردادن شعارهای ضد استکباری از جمله برنامه های این تجمع در این دانشگاه بود.

***

***

***

***

0 دیدگاه در ”تجمع اعتراض آمیز دانشگاهیان اردبیلی در محکومیت سخنان ترامپ“

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 122
بازدید دیروز : 272
بازدید هفته : 2188
بازدید ماه : 5370
بازدید کل : 130699