تجمع اعتراض آمیز دانشگاهیان دانشگاه فرهنگیان اردبیل در جهت محکومیت یاوه گویی های رئیس جمهور آمریکا

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل اظهار کرد: به کوری چشم دشمنان اسلام، انقلاب اسلامی، دین اسلام را به جهانیان صادر خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطات دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حسنی در این تجمع ضمن عرض تسلیت سالروز شهادت امام سجاد«ع» خاطرنشان کرد: بار دیگر دشمنان اسلام و قرآن و اهل بیت به مردم ایران و انقلاب اسلامی توهین کردند که با این کار چهرۀ پلید خودشان را به جهانیان آشکار ساختند.

ایشان با بیان اینکه این انقلاب در همه جای دنیا فراگیر است و خواهد بود، تاکید کرد: به کوری چشم دشمنان اسلام، انقلاب اسلامی دین اسلام را به جهانیان صادر خواهد کرد.

وی در ادامه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را یکی از با ارزش ترین، انقلابی ترین، ولایت مدار ترین و مخلص ترین نیروی کشور عنوان کرد و بیان داشت: دشمنان اسلام خواه و نا خواه در مقابل انقلاب اسلامی زانو خواهند زد و این جزای اعمال آنها است.

حجت الاسلام والمسلمین حسنی در بخش پایانی صحبت های خود به اهداف تجمع های سراسر کشور اشاره کرد و گفت: ما همه سرباز امام حسین «ع» و سرباز ولایتیم و همانند مولایمان حضرت سید الشهداء راه اماممان را با شعار “هیهات من الذله” ادامه خواهیم داد.

گفتنی است در ادامه دانشگاهیان دانشگاه فرهنگیان اردبیل در جهت محکومیت یاوه گویی های استکبار جهانی، شعار « مرگ بر آمریکا » و « مرگ بر اسرائیل » سر دادند.

***

***

***

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 21
بازدید دیروز : 8
بازدید هفته : 156
بازدید ماه : 924
بازدید کل : 152949