تحولی در یک زوج دانشجو در هجدهمین مراسم ازدواج دانشجویی

” تحولی که ده سال دنبال آن هستم،اینجا اتفاق افتاد/ کمال تشکر را از رهبر معظم انقلاب داریم/ ایشان حواسشان به همه جوان ها هست “

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا) پایگاه اطلاع رسانی هجدهمین دوره ازدواج دانشجویی در مصاحبه ای با زوج دانشجو که به صورت جالب و با عنایت امام رضا ع توانستند در دوره از ازدواج دانشجویی شرکت کنند، به اتفاق ها و عنایت های ویژه ای که به آنها در این دوره شده است اشاره شده که در ادامه آمده است.

این مصاحبه با خانم ملکی دانشجوی دکتری دانشگاه علوم کشاورزی منابع طبیعی گرگان و آقای پوزشی دانشجوی دکتری دانشگاه فردوسی مشهد است که توانستند در هجدهمین دوره ازدواج دانشجویی شرکت کرده و در قرعه کشی سفر عمره انتخاب شوند.

اتفاق عجیبی امروز درسالن افتاد، از ذوق شما که فریاد زدید که” باورم نمی شود” تا داستان های روی جایگاه که دو نفر را خواندند و نبودند و شما برای حج انتخاب شدید؛ چطور شد که این اتفاق افتاد؟

ملکی: واقعیت این بر می گردد به ثبت ناممان که خیلی عجیب بود. این که من سه روز مانده به سفر ثبت نام کردم.

امتحان ثبت نام دوره را از پشت تلفن انجام دادم!

ملکی: پس از ان که در آزمون مجازی شرکت کردم دیدم گواهی برایم چاپ نمی شود. همسرم سایت را بررسی کرد و گفت که ظاهرا آزمون پایان یافته اما در آزمون نهایی که از هر سه درس امتحانی بوده، شرکت نکرده اید.

من در راه از گرگان می آمدم و همسرم دوره ها را شرکت نکرده بودند. وارد سایت شدند، سوال ها را می خواندند من در بازه زمانی ده دقیقه جواب می دادم و ایشان تیک می زند.

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 175
بازدید دیروز : 408
بازدید هفته : 2768
بازدید ماه : 11974
بازدید کل : 185962