ثبت نام چهاردهمین دوره اعزام عتبات عالیات دانشگاهیان استان اردبیل آغاز شد.

همزمان با سراسر کشور ثبت نام عتبت عالیات دوره چهاردهم دانشگاهیان استان اردبیل از یکم دیماه آغاز و قرار است تا هفتم همین ماه ادامه داشته باشد.
حافظی دبیر ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان استان اردبیل در جلسه ای که روز سه شنبه ۱/۱۰/۹۴ با رابطین فرهنگی دانشگاههای استان داشت ضمن تشریح وضعیت کاروان های اعزام شده در دوره های قبلب از آغاز ثبت نام دوره چهاردهم عتبات عالیات خبر داد و اعلام کرد ثبت نام این دوره قرار است همزمان با سراسر کشور از از یکم تا هفتم دیماه صورت گیرد و زمان قرعه کشی نیز موتقارن با ولادت باسعادت پیامبر اعظم (ص) خواهد بود.
وی در ادامه از استقبال پرشور دانشگاهیان استان اردبیل در دوره قبلی سخن به میان آوردو اظهار امیدواری کرد که این دوره بحول قوه الهی از دوره قبلی نیز پر شورتر برگزار گردد.
دبیر ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان همچنین از اعطای وام یک میلیون تومانی ستاد عمره و عتبات کشور برای زائرین خبر داد و خاطرنشان کرد طبق توافق صورت گرفته از طف ستاد عمره و عتبات کشور با بانک ملت قرار است این دوره کمک هزینه اعزام به عتبات به مبلغ یک میلیون تومان از طرف این بانک به زائرین اعطا گردد.
حافظی در پایان جلسه از رابطین دانشگاهها در خواست کرد تا علاوه بر اطلاع رسانی کافی در سطح دانشگاهها در صورت نیاز جهت ثبت نام دستی از دانشگاهیان علاقمند اقدام کنند.

20151222_100504_003

۲۰۱۵۱۲۲۲_۱۰۰۴۲۶

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 122
بازدید دیروز : 266
بازدید هفته : 2509
بازدید ماه : 8438
بازدید کل : 201363