جشن بزرگ نیمۀ شعبان در دانشگاه محقق اردبیلی

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل: بهترین دورانِ زندگی بشریت، بعد از ظهور حضرت ولیعصر ارواحنا له الفدا خواهد بود

بعد از ظهر امروز جشن بزرگ نیمۀ شعبان به همت کانون مهدویت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در محل سالن بصیرت دانشگاه محقق اردبیلی با حضور جمع کثیری از دانشجویان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی؛ حجت الاسلام والمسلمین عبداله حسنی در ابتدای این مراسم ضمن گرامیداشت اعیاد شعبانیه و تبریک فرارسیدن سالروز ولادت حضرت مهدی(عج) به بیان اهمیت ظهور پرداخت و گفت: امام زمان ارواحنا له الفدا حجت خداوند بر روی زمین است که بدون وجود ایشان عالم نابود می شود.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی با بیان احادیثی از ائمه معصومین علیهم السلام، افزود: کسانی که در معیت و در خدمت امام زمان علیه السلام باشند، همانند طاووس خواهند درخشید.

وی تشریح کرد: امام زمان(عج) باب الله است و برای رسیدن به خداوند متعال باید از وجود حضرت مهدی(ع) بهره مند شد.

حجت الاسلام حسنی با اشاره به اینکه عالم و تمامی حوادث آن به محضر امام زمان(ع) عرضه می شود؛ اظهار داشت: بهترین دورانِ زندگی بشریت، بعد از ظهور حضرت ولیعصر ارواحنا له الفدا خواهد بود.

دکتر حسین محسنی عضو هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی نیز در این مراسم برخی از پرسش ها و شبهات دانشجویان را در خصوص مهدویت پاسخ داد.

گفتنی است پخش کلیپ، مولودی خوانی، قرعه کشی مشهد مقدس و اهدای جوایز در قالب مسابقه به دانشجویان از دیگر بخش های این جشن بود.

انتهای پیام///

***

***

***

***

***

***

***

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 30
بازدید دیروز : 32
بازدید هفته : 504
بازدید ماه : 2002
بازدید کل : 152571