جلسه معارفۀ معاون آموزشی و پژوهشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد

دکتر مرتضی ابراهیمی عضو هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی به عنوان معاون آموزشی و پژوهشی دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل منصوب گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی، قبل از ظهر امروز حجت الاسلام والمسلمین عبداله حسنی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل در این جلسه ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان، این ماه را فرصتی برای تقرب به خداوند متعال یادآور شد و به تشریح اهمیت تاثیرگذاری اساتید در ابعاد مختلف فرهنگی، اجتماعی و علمی در دانشگاهها پرداخت.

وی با تبریک سمت جدید دکتر مرتضی ابراهیمی به عنوان معاون آموزشی و پژوهشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل، تصریح کرد: ولایی بودن و انقلابی بودن یکی از ویژگی های بارز دکتر ابراهیمی است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی در ادامه با بیان اینکه اساتید گروه معارف اسلامی در دانشگاه مایۀ افتخار هستند، گفت: ۱۶ واحد درسی دانشجویان در گروه معارف اسلامی دانشجویان شکل می گیرد و این اهمیت این مسئله را نشان می دهد.

دکتر عزیز حبیبی سرپرست دانشگاه محقق اردبیلی نیز در این جلسه ضمن تبریک مسئولیت جدید دکتر ابراهیمی، خاطرنشان کرد: دکتر ابراهیمی کسی است که در دانشگاه امام صادق(ع) تحصیل نموده و تمام دانش حوزه مدیریت را فراگرفته است.

ایشان تصریح کرد: با اخلاص بودن، پشتکار و قانون مداری از دیگر ویژگی های دکتر ابراهیمی است.

دکتر حبیبی از این مسئولیت به عنوان معاونت آموزشی و پژوهشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل ابراز خرسندی کرد و ادامه داد: انتخاب این شخص مسبب کسب افتخارات در سطح استانی خواهد شد.

دکتر مرتضی ابراهیمی نیز در این جلسه بابیان اینکه نهاد جایگاه حاکمیتی در دانشگاه دارد، گفت: هدایت و راهبری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها در راستای گفتمان انقلاب است که در بخش اول مربوط به اساتید گروه معارف و بخش دیگر هم افزایی اساتید دانشگاهی است.

وی با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری که انقلاب اسلامی نیاز به تبلیغ و تبیین دارد؛ اظهار داشت: بخشی از متولی این امر در دانشگاهها وظیفه و برعهده آموزش و پژوهش نهاد است.

گفتنی است در بخش پایانی جلسه از زحمات حجت الاسلام والمسلمین رجب نژاد در حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مرکز اردبیل تجلیل بعمل آمده و حکم معاونت آموزشی و پژوهشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل از سوی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل به دکتر مرتضی ابراهیمی اعطا شد.

انتهای پیام///

***

***

***

***

***

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 177
بازدید دیروز : 331
بازدید هفته : 2890
بازدید ماه : 8880
بازدید کل : 161876