حجت الاسلام حسنی،سرپرست دفتر نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور اردبیل شد.

در آیین افتتاحیه دفتر نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور اردبیل حجت الاسلام عبداله حسنی ضمن حفظ سمت بعنوان مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان به سرپرستی دفتر نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور اردبیل منصوب شد.

به گزارشروابط عمومی دفترنهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان در آیین افتتاحیه دفتر نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور اردبیل حجت الاسلام عبداله حسنی ضمن حفظ سمت بعنوان مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان به سرپرستی دفتر نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور اردبیل منصوب شد.
محرم زاده رئیس دانشگاه پیام نور ضمن خوش آمد گویی به جمع حاضران، اظهار داشت: برای من خدمت در کنار این نهاد مقدس توفیق بزرگی است که امیدوارم با کمک همه مسؤولان و همکاران استان اردبیل منشأ برکات خوبی برای این دانشگاه باشم. اطمینان دارم دفتر نهاد عاملی مناسب و تاثیرگذار برای بهبود امور فرهنگی و پیشبرد اهداف فرهنگی دانشگاه خواهد بود.
نورمند مدیر پردیس های استانی دانشگاه فرهنگیان با اشاره به تأسیس دفتر نهاد و ذکر تاریخچه ی تحوّل و تطوّر آن و همچنین وظایف و اختیارات مسؤول محترم دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با توّجه به اساس نامه و نیاز مبرم دانشگاه و پردیس ها به این دفتر و مسؤل، انتصاب حجه الاسلام حسنی را تبریک گفت و اظهار داشت: با رایزنی و مشاوره ی دانشجویان عزیز امید است مسؤولان دانشگاه با تفکّر دانشگاهی در جهت ارتقا و اعتلای سطح فکری و تربیتی دانشجویان و بویژه بهره­مندی از معارف اسلامی و سیر طریق ائمه و پای­بندی به اصل امامت و ولایت و اجرای منویات مقام معظم رهبری گام­های موثر بردارند.
حجة الاسلام معاضدی رئیس دفاتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه­های استان با اشاره به حدیثی خطاب به مسؤولان امر گفت: باید تمامی هجمه ­هایی که قشر جوان و به خصوص دانشجویان را تهدید می­کند، شناسایی و راهکارهای مناسب با آن­ها، توسّط مسؤولان نهاد، مدنظر قرار گیرد و نسبت به آگاه سازی دانشجویان اقدامات لازم صورت پذیرد.

حجة الاسلام حسنی ، مسؤول جدید دفتر نهاد نمایندگی مقام معظّم رهبری در دانشگاه فرهنگیان و پیام نور استان اردبیل هم ضمن قدردانی از حسن اعتماد و تصمیم مسؤولان به جهت این انتصاب، خطاب به حاضران گفت: به عنوان سرباز ولایت با تمام وجود برای تحقّق اهداف عالیه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه­ها تلاش خواهم کرد.
2 120095_1965800588_1024_576 3 dsc_0523 120096_2278822910_1024_576

حجت الاسلام عبداله حسنی پیش از این مشاور استاندار در امور روحانیون استان اردبیل بود.

در پایان این مراسم دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور اردبیل افتتاح شد.

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 190
بازدید دیروز : 408
بازدید هفته : 2783
بازدید ماه : 11989
بازدید کل : 185977