دانشگاه علوم پزشكي اردبيل، ميزبان عمره گزاران دانشگاهيان

همایش آموزشی-فرهنگی عمره ۹۴-۹۳

همایش آموزشی فرهنگی عمره دانشگاهیان استان اردبیل روز پنج شنبه دوم بهمن ماه با حضور حجت الاسلام والمسلمین فقیهی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان کشور در سالن شهیدان نوعی اقدم دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با حضور پرشور زائرین عمره گزار اصلی و ذخیره برگزار شد.

در ابتدای مراسم حجت الاسلام و المسلمین معاضدی عالی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان و حاضرین در جلسه به جنبه های مختلف و تاثیر گذار عمره دانشجویی پرداختند و آن را سفری پربار و خاطره انگیز بر شمردند و به اهتمام و توجه در جهت بهره مندی هرچه بیشتر عمره گزاران از این سفر الهی معنوی تاکید کردند.

در ادامه مراسم حجت الاسلام و المسلمین فقیهی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان کشور ضمن اشاره به شعار عمره ۹۴ با عنوان نماز روح حج به توجه ویژه عمره گزاران به فلسفه نماز پرداختند و ضمن اشاره به روند عملیات عمره در سال جاری و برنامه های پیش رو برای زائرین در راستای ایجاد تحول روحی و معنوی در این سفر بزرگ در قسمتی از بیانات خود به نقد و بررسی توطئه های وهابیون در عربستان پرداخته و لزوم مطالعه محصولات فرهنگی ارسالی از سوی ستاد عمره و کسب آمادگی های لازم قبل از سفر را تاکید کردند. سپس مدیر اجرایی شورای هماهنگی عمره و عتبات دانشگاهیان استان اردبیل جناب آقای حافظی ضمن معرفی عوامل کاروان های عمره به بیان نکات ضروری قبل از سفر به اطلاع حاضرین رسانده و به سوالات مطرح شده از طرف زائرین پاسخ های لازم ارائه نمودند.

تقدیر از دست اندرکاران و مسئولین ارگان های مرتبط با ستاد عمره از دیگر برنامه های همایش بود که از ریاست بانک تجارت ، معاونت وظیفه عمومی استان اردبیل، رئیس امور مشمولین و رئیس اداره گذرنامه با اهدای لوح سپاس و جوایز غیر نقدی تقدیر بعمل آمد.

در پایان مراسم نیز به قید قرعه به دو نفر از حاضرین در همایش کمک هزینه سفر مشهد مقدس اهدا گردید.

0 دیدگاه در ”دانشگاه علوم پزشكي اردبيل، ميزبان عمره گزاران دانشگاهيان“

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 122
بازدید دیروز : 272
بازدید هفته : 2188
بازدید ماه : 5370
بازدید کل : 130699