دانشگاه علوم پزشكي اردبيل، ميزبان عمره گزاران دانشگاهيان

همایش آموزشی-فرهنگی عمره ۹۴-۹۳

همایش آموزشی فرهنگی عمره دانشگاهیان استان اردبیل روز پنج شنبه دوم بهمن ماه با حضور حجت الاسلام والمسلمین فقیهی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان کشور در سالن شهیدان نوعی اقدم دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با حضور پرشور زائرین عمره گزار اصلی و ذخیره برگزار شد.

در ابتدای مراسم حجت الاسلام و المسلمین معاضدی عالی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان و حاضرین در جلسه به جنبه های مختلف و تاثیر گذار عمره دانشجویی پرداختند و آن را سفری پربار و خاطره انگیز بر شمردند و به اهتمام و توجه در جهت بهره مندی هرچه بیشتر عمره گزاران از این سفر الهی معنوی تاکید کردند.

در ادامه مراسم حجت الاسلام و المسلمین فقیهی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان کشور ضمن اشاره به شعار عمره ۹۴ با عنوان نماز روح حج به توجه ویژه عمره گزاران به فلسفه نماز پرداختند و ضمن اشاره به روند عملیات عمره در سال جاری و برنامه های پیش رو برای زائرین در راستای ایجاد تحول روحی و معنوی در این سفر بزرگ در قسمتی از بیانات خود به نقد و بررسی توطئه های وهابیون در عربستان پرداخته و لزوم مطالعه محصولات فرهنگی ارسالی از سوی ستاد عمره و کسب آمادگی های لازم قبل از سفر را تاکید کردند. سپس مدیر اجرایی شورای هماهنگی عمره و عتبات دانشگاهیان استان اردبیل جناب آقای حافظی ضمن معرفی عوامل کاروان های عمره به بیان نکات ضروری قبل از سفر به اطلاع حاضرین رسانده و به سوالات مطرح شده از طرف زائرین پاسخ های لازم ارائه نمودند.

تقدیر از دست اندرکاران و مسئولین ارگان های مرتبط با ستاد عمره از دیگر برنامه های همایش بود که از ریاست بانک تجارت ، معاونت وظیفه عمومی استان اردبیل، رئیس امور مشمولین و رئیس اداره گذرنامه با اهدای لوح سپاس و جوایز غیر نقدی تقدیر بعمل آمد.

در پایان مراسم نیز به قید قرعه به دو نفر از حاضرین در همایش کمک هزینه سفر مشهد مقدس اهدا گردید.

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 171
بازدید دیروز : 408
بازدید هفته : 2764
بازدید ماه : 11970
بازدید کل : 185958