دیدار جمعی مسئولان دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل، روسای دانشگاه‌ها و استادان با فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) این استان در گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی اخیر زاهدان

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل: گام دوم انقلاب را محکمتر برداشته ایم/ شهدای ما تربیت شدگان دانشگاه‌های کشور هستند/ وظیفه ما در دانشگاه‌ها تربیت افراد تراز انقلاب است

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطات دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حسنی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل با بیان اینکه افتخار ما این است که همیشه سرباز نظام و انقلاب هستیم اظهار داشت: پس از بزرگترین حماسه ای که ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن آفریدند که جزو ماندگارترین حماسه ها در تاریخ بود دشمن میخواست این روزها را تلخ جلوه دهد اما اشتباه بزرگی کرد که نمی داسنت ملت همیشه مقابل تروریست ها ایستاده اند و جواب های دندان شکنی به آن ها خواهند داد.

وی افزود: ما گام دوم انقلاب را محکمتر برداشته ایم چرا که حافظان دین مبین اسلام گام دوم انقلاب با خون شهدا آبیاری و تضمین شد و پس از آن ملت غیور ایران و اصفهان با حضور در مراسمات تشییع و بزرگداشت این عزیزان افتخاری دیگر آفریدند.

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل تصریح کرد: ما امروز یک وظیفه بزرگی داریم که آن هم تربیت نسل سالم جامعه است و آن هم بر عهده دانشگاهیان، دانشگاه ها و آموزش عالی است.

وی با بیان اینکه تربیت افراد تراز انقلاب در دانشگاه ها یک وظیفه است،  گفت: اگر جوانان ما امروز در مرزها جان خود رو فدای کشور می کنند تربیت شدگان هماه دانشگاه ها هستند و این یک نشانه است که می شود افرادی تربیت نمود که هچون شهید داود میرزایی که که به مدت سال در بسیج دانشجویی واحد پارس آباد مغان فعالیت داشت در طول تاریخ ثبت شود.

حسنی خاطر نشان کرد: دشمن این را بداند انقلاب جمهور یاسلامی ایران با خون مبارک شهیدان آغاز شد، با خونشهدا تدوام یافت و با خون شهدا ادامه خواهد یافت و این ترو ها و خون ریزی هایشان هیچ اثری ندارد جز تداوم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.

همچنین وی از جلسه بین رئیس و اساتید دانشگاه های محقق خبر داد و گفت: مقرر و تصویب گردید که یکی ازخوابگاه های دانشجویی تازه  تاسیس دانشگاه محقق اردبیلی که کلنگش اخیرا به زمین خورد پس از تکمیل به نام مبارک شهید داود میرزایی مزین شود.

 

کشور ایران در یک جنگ ناجوانمردانه و روانی قرار دارد/ در میدان تربیت دانشگاهیان هرکدام یک فرمانده هستند

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: کشور ایران در یک جنگ ناجوانمردانه و روانی قرار دارد و دشمنان مشکلات عمده مردم که همان اقتصاد و معیشت است را نشانه گرفته اند اما وظیفه داریم در کنار مردم باشیم. تا نقشه های دشمنان را نقش بر آب کنیم.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در این دیدار اظهار داشت: اگر شهدا نبودند امروز ما شاهد این همه برکات عالی در کشور نبودیم، شهدا ما انسان‌های با شرافت و ارزشمندی هستند که دانش آموختان مکتب ائمه اطهار علیهم السلام و دانشجویایی بودند که توسط اساتید دانشگاه‌ها تربیت یافته اند.

وی با اشاره به نقشه‌های دشمنان علیه ملت ایران در جهت وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم گفت: امروز همه ما وظیفه داریم پای آرما‌ن های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بایستیم و عقب نشینی نکنیم.

بابازاده با خاطر نشان کرد: عقب نشینی و پا پس کشیدن در شان ملت انقلابی و شهید پرور نیست و ما در کشور باید بیشتر از این‌ها به دستاورد‌های مهمتری دست یابیم و از خودمان برای تداوم انقلاب اسلامی ایران هزینه کنیم.

بابازاده با بیان اینکه ملت ایران در ۲۲ بهمن افتخار و عزت آفریدند، ادامه داد: حضور ملت ایران در همچین شرایطی با وجود بسیاری از مشکلات قابل تحسین و تقدیر است و ملت ایران با حضور خودشان در روز ۲۲ بهمن شکست دشمن را به چشم دیدند.

وی گفت: کشور ایران در یک جنگ ناجوانمردانه و روانی قرار دارد و دشمنان مشکلات عمده مردم که همان اقتصاد و معیشت است را نشانه گرفته اند، اما وظیفه داریم در کنار مردم باشیم و همت کنیم تا نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کرده تا عملیات‌های کربلای ۴ و ۵، والفجر‌ها و خیبر‌ها را به زودی فتح کنیم.

فرمانده سپاه استان اردبیل با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری به دانشگاهیان که افسران و سرداران جنگ نرم هستند، اظهار داشت: شما استاید، دانشگاهیان نگران مرز‌ها و امنیت کشور نباشد و با همت جهادی و وحدت و احساس مسئولیت پای کار بیاییم و پس از گذشت سیم خاردار نفس و وجود خود مشکلات این کشور را برطرف نماییم.

سردار بابازاده با بیان اینکه شما اساتید دانشگاه‌ها آرزو‌های نوجوانی و جوانی ما هستید، اظهار کرد: شما افتخار کشور، مراجع و اثر گذار در جامعه هستید و در این میدان هر کدام یک فرمانده لشگر، تیپ و گردان هستید و امروز تبدیل به دستاورد‌های مهم انقلاب اسلامی در کشور شده اید.

 

انقلاب اسلامی ایران با خون شهیدان گلگون کفن تبدیل به یک درخت تنموند گشته است

انقلاب اسلامی ایران با خون شهیدان گلگون کفن آبیاری شده و تبدیل به یک درخت تنموند گشته است و دشمن این را بداند هر خونی که زیر این درخت ریخته شود این درخت روز به روز شکوفا‌تر خواهد شد و هر قطره خونی که ریخته می‌شود مسئولیت ما را سنگین‌تر می‌کند و ما بایستی محکم‌تر از قبل تلاش کنیم.

سپاه پاسدار یک نهاد جوشیده از دل انقلاب اسلامی است و همانگونه‌ای که انقلاب اسلامی ایران بی نظیر است سپاه پاسداران به عنوان یک نماد مقدس بی نظیر است.

وی با اشاره به بیانیه راهبردی مقام معظم رهبری گفت: انقلاب اسلامی ایرانهمچنان آرمان‌های خود را محقق ساخته و دنبال می‌کند.

 

پاسداران شهید با هدیه دادن خونشان انقلاب اسلامی را تثبیت کردند

رئیس بسیج اساتید استان اردبیل گفت: شهدای عزیز ما در آستانه ورود به دهه پنجم انقلاب همچون اوایل انقلاب آرمان‌های انقلاب را برقرار و تثبیت نمودند و با هدیه دادن خون خودشان و بالاترین سرمایه خود که جانشان بود این انقلاب را ثثبیت کردند.

مرتضی ابراهیمی ضمن تسلیت حادثه تروریستی مرزداران و سبزپوشان حریم ولایت سپاه پاسداران در سیستان و بلوچستان به خانواده بزرگ انقلاب اسلامی و تصریح کرد: هدف از  این نشست اعلان تبریک و تسلیت به خانواده این عزیزان و مجموعه کل بود که در آستانه ورود به دهه پنجم انقلاب همچون اوایل انقلاب آرمان های انقلاب را برقرار و تثبیت نمودند و با هدیه دادن خون خودشان و بالاترین سرمایه خود که جانشان بود این انقلاب را ثثبیت کردند.

وی افزود: اعلان همکاری و وفاداری در راستای آرمان های انقلاب و اطلاع و فرمان برداری از مقام معظم رهبری و هم افزایی بین مجموعه مقدس سپاه و مراکز آموزش عالی که ضرورت دارد فلذا در این شرایط برای خنثی سازی توطئه های دشمنان بخصوص در عرصه علمیات روانی و اقتصادی این حضور لازم است.

رئیس بسیج اساتید اردبیل گفت: ما امروز در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل حضور پیدا کردیم تا اعلام کنیم سپاه قابلیتش فقط مختص به داخل کشور نیست و در فراتر از مرزها و جاهای بسیار بسیار دورتر و در واقع اقدامات سپاه تحقق  بخشی از آرمان های انقلاب اسلامی و حضرت امام راحل است در راستای دفاع از حیثیت انسانها و خصوصا ملت های مسلمان است.

وی بیان کرد: ان شاء الله که این شهادت ها مایه افتخار و مباهات برای کشور ما و قدرت اقتدار ملی و صبر و تسلی برای خانواده های معذی خصوصا شهدای اخیر  عملیات کور عملیات زبون، تکفیری و سلفی و که مستاجر جیره خوار تفکرات غلط وهابیت و استکبار باشد.

وی خاطر نشان کرد: به تعبیر مقام معظم رهبری ما آموزش عای، اساتید و دانشگاهیان فرماندهان جنگ نرم هستد و ما اساتید به عنوان بخش کوچکی از مجموعه و فرمانبرداران دقاع از اندیشه های فکری هستیم و به دنبال انسانیت هستیم و باستی از دینمان پاسداری کنیم.

انتهای پیام///

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 21
بازدید دیروز : 8
بازدید هفته : 156
بازدید ماه : 924
بازدید کل : 152949