دیدار نوروزی کارکنان دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل با نماینده ولی فقیه در استان

قبل از ظهر امروز رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل، مسئولان، معاونان و مدیران اجرایی دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل با نماینده ولی فقیه در استان اردبیل دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی، حضرت آیت الله دکتر سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان اردبیل در این دیدار ضمن تبریک سال نو دانشگاه را مرکزعقلانیت جامعه عنوان کرد و افزود: دشمن مستخف، تمام امکانات خود را اعم از ۱۶۰ کانال در فضای مجازی با هزینه های سنگین علیه جوانان این مرزو بوم  بسیج کرده است.

وی ادامه داد: هزینه های سنگین این دشمنی ها از سوی آل سعود حمایت می شود که برخی سوء مدیریت ها در کشور مشکلات را روز افزون می کند.

سید حسن عاملی با بیان اینکه دشمنان اسلام در جهان خلاء های عظیم فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی ایجاد کرده اند، اظهار داشت: دین مبین اسلام در پاسخ به نیاز های مردم جهان حرفی برای گفتن دارد و این تبیین گری و روشنگری حقایق وظیفه دانشگاهیان با راهبری نامرئی است.

ایشان ماه مبارک رمضان را یکی از ظرفیت های عظیم معنوی دین اسلام یادآور شد و تاکید کرد: دنیا از این نعمت  الهی غافل است.

آیت الله عاملی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی در تاریخ بشریت بی نظیر است که حل دیگر مشکلات جامعه بستگی به توسعه و گسترش عمیق این انقلاب دارد.

حجت الاسلام والمسلمین عبداله حسنی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل نیز در این دیدار ضمن تبریک فرارسیدن سال نو، از برنامه های موثر در آینده از سوی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان خبر داد و نقطه نظرات خود را مطرح نمود.

انتهای پیام///

***

***

***

***

***

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 21
بازدید دیروز : 8
بازدید هفته : 156
بازدید ماه : 924
بازدید کل : 152949