رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل: بسیجی بودن و انقلابی ماندن برای همه یک افتخار بزرگ است

نشست هم اندیشی حوزه و دانشگاه همزمان با سالروز تأسیس بسیج دانشجو و طلبه با حضور مسئولین دانشگاه‌ها و حوزه‌ های علمیه اردبیل و جمعی از دانشجویان و طلاب بسیجی در سالن اجتماعات حوزه علمیه میرزا علی اکبر برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی، ظهر امروز نشست هم اندیشی حوزه و دانشگاه همزمان با سالروز تأسیس بسیج دانشجو و طلبه به فرمان امام خمینی(ره)، با حضور مسئولین دانشگاهها و حوزه‌های علمیه اردبیل و جمعی از دانشجویان و طلاب بسیجی با سخنرانی آیت الله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در سالن اجتماعات حوزه علمیه میرزا علی اکبر مرحوم برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حسنی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان در ابتدای این مراسم ضمن گرامی داشت هفته بسیج، یاد و خاطره رشادت های بسیجیان در دوران دفاع مقدس را گرامی داشت و گفت: بسیج شجره طیبه ای است که هرماه،  هرسال، هر روز و هر ساعت در حال ثمر دهی است.

ایشان تاکید کرد: بسیجی بودن و انقلابی ماندن برای همه یک افتخار بزرگ است.

آیت الله دکتر سید حسن عاملی نیز در این نشست به بیان ویژگی های حوزه و دانشگاه پرداخت و گفت: بزرگترین خدمت وحدت حوزه و دانشگاه به جامعه برطرف کردن نقاط  اختلاف و انشقاق در جامعه است.

در ادامه سجاد محسنی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و آمنه علیاری از دانشجویان دانشگاه آزاد اردبیل به همراه حجت الاسلام سعیدی به ارائه دیدگاه ها و نظرات خود در خصوص تعامل حوزه و دانشگاه پرداختند.

***

***

***

***

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 21
بازدید دیروز : 8
بازدید هفته : 156
بازدید ماه : 924
بازدید کل : 152949