رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل: دشمنان علیه جوانان ما در فضای مجازی سرمایه گذاری گسترده ای انجام می دهد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی، به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی دبیران تشکل ها و کانون های نهاد رهبری این دانشگاه طی یک نشست صمیمی با حجت الاسلام والمسلمین حسنی رئیس دفاتر نهاد رهبری دانشگاه های استان اردبیل دیدار و به گفتگو پرداختند.

حجت الاسلام والمسلمین حسنی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل در این نشست با گرامیداشت هفته بسیج و تسلیت درگذشتگان حادثه زلزله اخیر در کرمانشاه، به بیان اهمیت وجود وحدت در برنامه های فرهنگی پرداخت و اظهار کرد: تشکل ها و کانون ها در انجام کارهای فرهنگی اتحاد خود را روز افزون کنند.

ایشان با بیان اینکه دشمنان اسلام طرح های مختلفی را علیه کشور تدارک دیده اند، گفت: امروز الگو گیری از فرمایشات مقام معظم رهبری برما واجب است چراکه تنها پرچمدار اسلام ناب محمدی «ص» در جهان این انسان بزرگوار است.

حجت الاسلام حسنی در ادامه ضمن تبریک شکست دشمنان اسلام در قضیۀ داعش، مدریت و تدبیرات مقام معظم رهبری در این امر را غیر قابل توصیف عنوان کرد و شهدای مدافع حرم را بارزترین الگوگیران از فرمایشات رهبر عزیز انقلاب یادآور شد.

وی تاکید کرد: تلاش امروز دشمنان بر این است که جوانان ما را از مسیر انقلاب منحرف کند که در این زمینه سرمایه گذاری عظیمی در فضای مجازی تدارک دیده است.

در این نشست حجت الاسلام والمسلمین تجلایی معاون نهاد رهبری دانشگاه محقق اردبیلی نیز ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج اظهار کرد: انقلاب اسلامی و وجود ما مدیون تلاش های مجاهدانه بسیجیان است.

ایشان افزود: مطالبه منویات رهبر معظم انقلاب در دستور کار تشکل های دانشجویی و کانون ها قرار گیرد.

گفتنی است در ادامه دبیران تشکل ها با ارائه گزارشی از برنامه های خود، به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

***

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 171
بازدید دیروز : 408
بازدید هفته : 2764
بازدید ماه : 11970
بازدید کل : 185958