رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل: ثمرات و برکات انقلاب اسلامی قابل چشم پوشی نیست و برای همگان آشکار است

ثمرات و برکات انقلاب اسلامی قابل چشم پوشی نیست و برای همگان آشکار است

قبل از ظهر امروز مراسم جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه محقق اردبیلی با جمعی از اساتید، کارکنان و دانشجویان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطات دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه­های استان اردبیل، حجت الاسلام والمسلمین عبداله حسنی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، به دستاورد های مهم انقلاب اشاره کرد و افزود: ثمرات و برکات انقلاب اسلامی قابل چشم پوشی نیست و برای همگان آشکار است.

وی ادامه داد: ما باید امروز به این سوال پاسخ دهیم که ما برای انقلاب اسلامی چه کاری انجام دادیم و چه وظایفی داریم.

حجت الاسلام حسنی با تشریح وضعیت خفگان دوران ائمه معصومین(ع) که توسط حاکمان ظالم زمان ایجاد شده بود، گفت: انقلاب اسلامی در طول تاریخ اسلام سابقه ای نداشته است و این انقلاب، اسلام ناب محمدی(ص) را بر ما به ارمغان آورده است.

دکتر محمد حسن زاده رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه محقق اردبیلی نیز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت ها و برنامه های این دانشکده در ایام دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: امروز شاهد برگزاری جشن انقلاب اسلامی هستیم که در آینده شاهد ورکشاب دانشجویان گروه هنر، نمایشگاه اسناد انقلاب اسلامی و مراسم بازدید از نقش آفرینان عرصه انقلاب خواهیم بود.

وی در ادامه به تغییرات و تحولات علوم انسانی در طول چهار دهه انقلاب اسلامی اشاره نمود و تاکید کرد: به برکت انقلاب اسلامی علوم انسانی روز به روز رشد و پیشرفت کرده و شاهد پیشرفت های چشمگیری نیز خواهیم بود.

انتهای پیام///

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 30
بازدید دیروز : 32
بازدید هفته : 504
بازدید ماه : 2002
بازدید کل : 152571