رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه¬های استان اردبیل: گام دوم انقلاب اسلامی را محکم برداشته ایم و هر انقلابی که با شهدا آغاز شود، قطعا پیروز است

مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی زاهدان با محوریت شهید داوود میرزایی در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطات دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی به نقل از روابط عمومی دانشگاه، حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حسنی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل گفت: شهادت والاترین مقام برای انسان است و هر شهید بیش از ۷۰ هزار نفر را می تواند شفاعت کند.
وی با اشاره به اینکه در طول تاریخ خیلی ها تلاش کردند که چراغ اسلام را خاموش کنند، افزود: بزرگان دین و شهدا با نثار جان خود، نگذاشتند نور اسلام خاموش شود.
حسنی با اشاره به اینکه دشمنان امروز همان فرعونیان و نمرودیان دیروز هستند، اظهار کرد: دشمنان نظام و انقلاب اسلامی همیشه تلاش می کنند انقلاب اسلامی را از بین ببرند اما خداوند نگذاشت به این نیت شیطانی خود برسند.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی افزود: شهدا جان خود را تقدیم کردند تا این انقلاب را زنده نگه دارند.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی مقدمه حکومت اسلامی و حکومت اسلامی مقدمه تمدن اسلامی و تمدن اسلامی مقدمه حکومت جهانی حضرت ولیعصر(عج) است، ادامه داد: امروز جنگ، جنگ عقاید است و اگر کشوری دست از عقایدش بردارد، استکبار جهانی کاری به آنها نخواهد داشت.
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل اضافه کرد: گام دوم انقلاب اسلامی را محکم برداشته ایم و هر انقلابی که با شهدا آغاز شود، قطعا پیروز است.
یادآور می شود که شهید داوود میرزایی دانش آموخته دانشگاه محقق اردبیلی ورودی سال ۸۹ دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی مغان است و این مراسم با حضور دانشجویان، بسیجیان، اساتید، مسئولان دستگاه های اجرایی و مردم شهیدپرور در مسجد دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.

انتهای پیام///

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 177
بازدید دیروز : 331
بازدید هفته : 2890
بازدید ماه : 8880
بازدید کل : 161876