رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل: دشمنان اسلام از ترس خود عصر ظهور را به تمسخر گرفته و شبهه افکنی می کنند

در برنامۀ پرسش و پاسخ به شبهات مهدوی مطرح شد؛

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل: دشمنان اسلام از ترس خود عصر ظهور را به تمسخر گرفته و شبهه افکنی می کنند

بعد از ظهر امروز برنامۀ پرسش و پاسخ به شبهات مهدوی به همت کانون مهدویت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی در سالن شهید خودسیانی این دانشگاه  با حضور جمعی از دانشجویان برگزار گردید.

تنها امید بشریت ظهور امام زمان(عج) است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطات دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی، حجت الاسلام والمسلمین عبداله حسنی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل با بیان اینکه تنها امید بشریت ظهور امام زمان(عج) است، گفت: طبق آیۀ «لِيُظْهِرَهُ عَلَى الدِّينِ كُلِّهِ»؛ با ظهور حضرت بقیه الله الاعظم (عج) اسلام ناب محمدی(ص) بر همۀ فرق، ادیان و مذاهب غلبه کرده و خیمۀ ای نخواهد بود که در آن اسلام نفوذ نکرده باشد.

وی به تشریح دلیل اصلی تحریم های ظالمانۀ غرب علیه نظام اسلامی پرداخت و تصریح کرد: تنها پرچمدار اسلام مهدوی در عالم بشریت، انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که استکبار جهانی قصد نابودی آن و مردمانش را دارد.

ایشان به خصوصیات سربازان امام زمان(عج) نیز اشاره نمود و گفت: سرباز حضرت ولیعصر(عج) نباید نسبت به رذائل اخلاقی اطراف خود بی تفاوت باشد.

 

دشمنان اسلام از ترس خود عصر ظهور را به تمسخر گرفته و شبهه افکنی می کنند

حجت الاسلام حسنی در بخش پایانی صحبت های خود با اشاره به شبهه افکنی دشمنان اسلام در ذهن جوانان از عصر ظهور، تاکید کرد: در زمان ظهور ارادۀ الهی در دست قدرت امام زمان(عج) خواهد بود که دشمن از ترس خود آن دوران را به تمسخر برده و شبهه افکنی می کند.

گفتنی است دکتر محسنی عضو هیأت علمی دانشگاه محقق اردبیلی نیز در این مراسم به سخنرانی پرداخت و به سوالات و شبهات دانشجویان در خصوص مهدویت پاسخ ارائۀ نمود.

شایان ذکر است پخش کلیپ و اجرای گروه تواشیح فرقان استان اردبیل از دیگر بخش های این برنامه بود.

انتهای پیام///

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 185
بازدید دیروز : 331
بازدید هفته : 2898
بازدید ماه : 8888
بازدید کل : 161884