رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل: انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا عالمگیر شده است

بعد از ظهر امروز مراسم تجلیل از عوامل اجرایی راهیان نور بسیج دانشجویی دانشگاه های استان اردبیل در سالن بصیرت دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حسنی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل با بیان اینکه اگر امروز در مراکز علمی، دانشگاهی و حوزوی در حال تحصیل و در خدمت نظام هستیم، به برکت خون شهدا است، گفت: اگر ایثار، شجاعت و از خودگذشتگی شهدا نبود، از انقلاب و اسلام نیز خبری نبود.

وی با بیان اینکه استکبار جهانی با تمام قدرت خود در مقابل نظام اسلامی در حال شکست است، افزود: دشمنان اسلام از روحیه بسیجی و شهادت هراس دارند که امروز اسلام و انقلاب اسلامی در حال عالم گیر شدن هستند و بستر حکومت اسلامی نیز در دنیا در حال فراهم شدن است.

ایشان ترس از دشمنان را در دین اسلام بی معنی دانست و گفت: کسانی می ترسند که از توحید و قرآن و اهل بیت(ع) خبری ندارند.

دکتر عزیز حبیبی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی نیز در این مراسم به ضرورت حضور بسیجیان در عرصه های علمی، فرهنگی و فناوری تاکید کرد.
وی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری، افزود: امید می رود گام دوم انقلاب را با توجه به خون شهدا با استواری و صلابت بیشتری طی کنیم.
حبیبی با اشاره به فعالیت های ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل، اظهارامیدواری کرد: برنامه های فرهنگی بسیج دانشجویی با محتوای علمی بیشتر برگزار شود و با استفاده از تجارب ارزنده سالیان گذشته، سال های آتی سال های ارزشمند برای بسیج دانشجویی باشد.

دکتر پرویز پرزور مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل نیز با بیان اینکه در عصر حاضر نیازمند استقامت اجتماعی، سیاسی و فرهنگی هستیم، گفت: یکی از تاکتیک های کلیدی عصر حاضر ایجاد روحیۀ استقامت در مردم با استفاده از حرکت عظیم راهیان نور است.
وی ضمن تشریح فعالیت های انجام شده در راهیان نور ۱۳۹۷، افزود: در این دوره کلیه اقدامات انجام شده به صورت کاملا دانشجویی بوده است.
گفتنی است در ادامه از عوامل اجرایی راهیان نور دانشجویی سال ۹۷ استان اردبیل تجلیل بعمل آمد.

انتهای خبر///

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 38
بازدید دیروز : 250
بازدید هفته : 2570
بازدید ماه : 8281
بازدید کل : 200714