رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل در مراسم بزرگداشت سالروز عروج ملکوتی امام خمینی(ره): امام خمینی(ره) با قدرت ایمان بر مستکبران و دشمنان داخلی و خارجی پیروز شد

مراسم گرامیداشت سالروزعروج ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیرانقلاب اسلامی و قیام ۱۵خرداد در مسجد دانشگاه محقق اردبیلی برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطات دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل، حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حسنی در مراسم بزرگداشت سالروز عروج ملکوتی امام خمینی(ره) با بیان این مطلب افزود: امام خمینی(ره) ثابت کرد که دین می تواند بهترین ابزار حکومت باشد.
وی با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) در اوج عزت در نهایت سادگی زندگی می کرد، ادامه داد: عظمت امام راحل در همه ابعاد مشخص و بر همگان آشکار بود.
ایشان اضافه کرد: امام خمینی(ره) قبل از اینکه عالم علمی و مذهبی باشد، خودسازی کرده بود و به مرحله ای از نفس رسیده بود که جز خدا، همه را کوچک می دید برای همین در مقابل بدخواهان انقلاب و اسلام خم به ابرو نمی آورد.
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل با اشاره به اینکه امام راحل در جهاد اکبر یعنی مبارزه با نفس پیروز شده بود، تصریح کرد: امام راحل یک لحظه خود را گم نکرد و با عمل به تکلیف و اخلاق نیکو مردم را جذب می کرد.
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل گفت: امام از روز اول تا آخر قیام حتی یک لحظه هم دست به سلاح سرد و گرم نبرد بلکه با قدرت ایمان پیروز شد.
وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی، انقلاب قرآنی بود، تشریح کرد: انقلاب اسلامی مقدمه ای برای تشکیل حاکمیت اسلامی در جهان است و باید قدردان این نظام و انقلاب باشیم.
یادآور می شود این مراسم با حضور رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل در مسجد دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد و برگزاری نمایشگاه عکس و پوستر با موضوع اخلاق امام خمینی(ره)، مداحی و سینه زنی از دیگر بخش های این برنامه بود.

انتهای پیام///

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 38
بازدید دیروز : 250
بازدید هفته : 2570
بازدید ماه : 8281
بازدید کل : 200714