ستاد عمره و عتبات عالیات طی اطلاعیه ای از اعزام دانشجویان به شهر مقدس قم و جمکران خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل ستاد عمره و عتبات عالیات طی اطلاعیه ای از اعزام دانشجویان به شهر مقدس قم و جمکران خبر داد.

آقای حافظی دبیر ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان استان اردبیل ضمن تبیین برنامه های اجرایی این ستاد طی چندین دوره از عتبات به اعزام ۸ کاروان دانشگاهی در دوره سیزدهم اشاره کرد و از استقبال پرشور دانشگاهیان در این دوره ها خبر داد. وی از اعزام مجدد دانشگاهیان در قالب کاروان های زمینی و هوایی در اسفند ماه سال جاری سخن به میان آورد و از تمامی دانشگاهیان درخواست کرد درصورت تمایل جهت ثبت نام اولیه به سایت لبیک(www.labbayk.com) مراجعه کرده و نسبت به دریافت گذرنامه اقدامات لازم را انجام دهند.

حافظی درباره اقدامات صورت گرفته جهت دریافت مجوز خروج از کشور دانشجویان فاقد پایان خدمت (دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند) نیز گفت : در تمامی دوره های اعزام عتبات عالیات سعی کرده ایم اقدامات لازم جهت صدور مجوز های خروج از کشور برای دانشجویان در اسرع وقت انجام شود تا این عزیزان به مشکل خاصی برنخورند.

دبیر ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان استان همچنین به احراز رتبه برتر این استان در اعزام دانشگاهیان دوره سیزدهم عتبات عالیات اشاره کرده و از برگزاری اردو های زیارتی قم و جمکران برای دانشگاهیان اعزام شده به عتبات این دوره ( مرداد لغایت آبانماه)خبر داد و گفت طی اطلاعیه ای که از طرف ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان کشور اعلام شده تمامی دانشجویان اعزام شده به عتبات عالیات می توانند جهت شرکت در این اردو به ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان استان اردبیل مراجعه کرده و ثبت نام کنند. وی در مورد شرایط این اردو نیز گفت :محدودیت خاصی جهت اعزام دانشگاهیان برای این اردوی زیارتی نبوده و طبق برنامه اعلام شده قرار است زائرین طی مدت سه روز (چهارشنبه لغایت جمعه یکی از هفته ها ) در این اردو حضور داشته باشند.

ضمنا کلیه هزینه های اسکان و تغذیه در شهر مقدس قم بر عهده ستاد بوده و هزینه ایاب و ذهاب برعهده خود دانشجو خواهد بود.

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 38
بازدید دیروز : 250
بازدید هفته : 2570
بازدید ماه : 8281
بازدید کل : 200714