عمره گزاران ۹۳ در طرح از بهشت تا بهشت میهمان امام رضا(ع)می شوند

به گزارش پايگاه اطلاع رساني نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي استان اردبيل، طرح از بهشت تا بهشت ویژه عمره گزاران سال جاری که در فروردین و اردیبشهت ماه سال ۹۳ به سرزمین وحی اعزام شده اند، برگزار می گردد.

در این طرح،دانشگاهیان عمره گزار از تاریخ اول تا شانزدهم شهریور ماه در بازه های زمانی سه روزه همراه با کاروان عمره خود عازم مشهد مقدس شده و در آنجا همایش های بعد از سفر خود را برگزار می کنند.

سيد مجتبي حافظي، دبير ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان استان اردبيل با اعلام اين خبر افزود: عمره گزاران جهت اعلام حضور و ثبت نام در این طرح می بایست از تاریخ ۲/۴/۹۳ تا ۹/۴/۹۳ در سامانه ویژه طرح از بهشت تا بهشت در پايگاه اطلاع رساني نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي استان اردبيل ثبت نام کرده و آمادگی خود را جهت اعزام در تاریخ ذکر شده اعلام نمایند.

لازم به ذکر است اعزام ها در همان بازه نیمه اول شهریور ماه خواهد بود.همچنین در صورتی که در خواست ها و ثبت نام ها بیشتر از سهمیه اختصاص یافته برای هر کاروان باشد؛ از بین متقاضیان قرعه کشی خواهد شد.

حافظي گفت: کل هزینه های سفر اعم از تغذیه و اسکان بر عهده ستاد بوده و دانشگاهیان صرفا هزینه رفت و برگشت را پرداخت خواهند کرد. همچنین با توجه به تمهیدات صورت گرفته،اسکان دانشگاهیان زائر در مشهد مقدس به صورت کاروان محور می باشد.

يادآور مي شود این طرح ویژه کاروان های دانشجویان متاهل و مجرد دانشگاهی است که از ۱۲ فروردین تا ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۳ به سرزمین وحی اعزام شده اند.

0 دیدگاه در ”عمره گزاران ۹۳ در طرح از بهشت تا بهشت میهمان امام رضا(ع)می شوند“

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 122
بازدید دیروز : 272
بازدید هفته : 2188
بازدید ماه : 5370
بازدید کل : 130699