مراسم معارفه سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل، روز چهارشنبه ۱۹ آذرماه سال جاری با حضور حجه الاسلام المسلمین مسعودی، معاونت محترم امور دفاتر و مبلغان، حجه الاسلام والمسلمین سیف الله مدبر به عنوان سرپرست جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی منصوب شدند.
این مراسم که از ساعت ۱۱ در سالن آمفی تئاتر شهید خودسیانی دانشگاه محقق اردبیلی آغاز شد، پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و طنین انداز شدن سرود جمهوری اسلامی ایران، ابتدا جناب آقای دکتر صادقی، ریاست دانشگاه محقق اردبیلی جهت عرض خیرمقدم به روی سن آمدند.
دکتر صادقی گفت: حجت الاسلام علی نسب با اخلاق، رفتار و کردارشان برای همه ما يک الگو بود. ايشان زحمات بسياری را برای دانشگاه کشيد و در عرصه علم و فرهنگ تلاش زيادی را از خود نشان داد.
وی گفت: در دانشگاه ما جناح ها، نهادها و تشکلهای مختلف داريم همه ما با هم برادر و خواهر هستيم ما تلاش می کنيم با کمک و تلاش يکديگر روز به روز بر رويش علمی، فرهنگی و … افزوده شود و از نقص ها و ضعف ها کاسته شود.
دکتر صادقی به مراسمات و برنامه هايی که در دانشگاه انجام می گيرد اشاره کرد و گفت اينگونه مراسمات شايد در سراسر کشور مثال زدنی باشد.
وی گفت اميدوارم که با همکاری نهادهای دانشگاه، دانشجويان عزيز و ساير فعالان عرصه دانشگاهی بتوانيم اهداف نظام جمهوری اسلامی را در دانشگاه تحقق بخشيم.
پس از ایشان حجه الاسلام والمسلمین معاضدی، رئیس دفاتر نهاد در دانشگاه های استان به ایراد سخنرانی پرداختند و از زحمات بیشمار حجه الاسلام والمسلمین علی نسب قدردانی نمودند.
در ادامه حجه السلام والمسلمین مسعودی، معاونت محترم امور دفاتر و مبلغان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور، به روی سن فراخوانده شدند و از زحمات حجه الاسلام والمسلمین علی نسب قدردانی نموده و ضمن اشاره به فرارسيدن ايام اربعين امام حسين(ع) گفت: بايد ارتباط قلبی، روحی و معنوی خود را با اهل بيت(ع) بيشتر کنيم.
وی به رفتار و اخلاق ائمه معصومين(ع) اشاره کرد و گفت: در طول تاريخ موارد بسياری می توان يافت که رفتار آنان باعث می شد تا خيلی از انسانها به اسلام گرايش پيدا کنند و پيرو مکتب اميرالمؤمنين(ع) باشند.
حجت الاسلام مسعودی اضافه کرد کسانی که می توانند به قرآن و ائمه معصومين دست پيدا کنند که طهارت روی و جسمی داشته باشند و الا در حاشيه خواهند ماند و از معرفت الاهی بی نصيب خواهند شد.
سپس حجه الاسلام والمسلمین علی نسب، با ذکر روایت کوتاهی از پبامبر اکرم (ص)، گزارش کوتاهی از کارهای انجام شده در طول ریاست خویش را گزارش دادند و از کارمندان که در اجرای برنامه ها با صداقت با نهاد همکاری داشتند تشکر کردند. ایشان همچنین از مسئولين، دانشگاهيان، دانشجويان و فعالانی که در عرصه نهاد دانشگاه حضور داشتند تشکر کرد.
وی گفت آنجه بر آن افتخار می کند، فعالان و عناصر سازنده دانشگاه و دانشجويان عزيز هستند و يکی ديگر از افتخاراتی که داشتند تأسيس حوزه علوم اسلامی در دانشگاه بود و دانشگاه در طی اين سالها از لحاظ فرهنگی جزو رتبه های برتر در ميان دانشگاههای کشور بود و برای سرپرست جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی آرزوی موفقیت نمودند. پس از ایشان حجه الاسلام سیف الله مدبر به عنوان آخرین سخنران این مراسم به معرفی خود و رزومه کاری خود پرداخت و گفت: می خواهد دست در دست دانشجويان در خدمت جامعه اسلامی و در خدمت دانشگاهيان باشند. وی گفت: بايد در علم آموزی تلاش و تعمق به کار گرفت.
حسن ختام مراسم اهدای چند یادبود از طرف دانشجویان، اساتید هیأت علمی ،کارکنان، پایگاه مقاومت دانشگاه محقق اردبیلی، بسیج اساتید و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل به حجه الاسلام والمسلمین علی نسب بود.
خاطر نشان می شود در این مراسم، حجه الاسلام والمسلمین حمید علی نسب، به عنوان معاون استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل منصوب شدند.
برای مشاهده تصاویر این مراسم به گالری تصاویر مراجعه نمایید.

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 122
بازدید دیروز : 266
بازدید هفته : 2509
بازدید ماه : 8438
بازدید کل : 201363