مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان منتشر کرد : درسگفتار توصیه هایی ویژه راهپیمایی اربعین

مأوا: درسگفتار توصیه هایی ویژه راهپیمایی اربعین جدیدترین اثر مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی نمایندگی دفاتر نهاد رهبری استان اردبیل به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)، این درسگفتار در دو بخش توصیه هایی ویژه راهپیمایی اربعین قبل از سفر و حین سفر طراحی و تدوین شده است.

در بخش نکات پیش از سفر به کلیاتی در خصوص اربعین و ویژگی های اربعین حسینی و تذکراتی پیرامون این مقوله پرداخته است.

در ادامه مقدمات سفر و ملزومات آن  چون شیوه تهیه و انتخاب چمدان وکوله پشتی مناسب، ، شیوه حمل وسایل،وسایل  مورد نیاز اسکان، اشاره شده است.

لوازم شخصی و بهداشتی و دارو های مورد نیاز ،شیوه پوشش در مسیر اربعین، پاسپورت و پول، به همراه داشتن موبایل و شارژر از دیگر مباحث این درسگفتار می باشد.

در بخش دوم این درسگفتار  به نکات حین سفر پرداخته است و مواردی چون اعمال اربعین و زیارت های آن،اجازه گرفتن از امیر المومنین (ع) ، ، دعا در طول مسیر، نگاهی به زیارت امین الله و … طرح و بررسی شده است.
عمود های طول مسیر اربعین، موکب های طول مسیر، خوراکی های طول مسیر ، محل های اسکان و خرید از مواردی است که در این بخش به آنها اشاره شده است.

همچنین در این درسگفتار نکاتی پیرامون از خود گذشتگی ، رفتار مناسب در ازدحامها و ورود به بازرسی ها ،رفتار و تعامل با دیگرزائران در کربلا و نماز جماعت بیان شده است.

درسگفتار توصیه هایی پیرامون راهپیمایی اربعین در دو بخش ۲۰ دقیقه ای در قالب های چون فیلم ، جزوه ، فایل فشرده و محتوای الکترونیکی برای کاربران قابل دانلود می باشد.

درسگفتار “توصیه هایی پیرامون راهپیمایی اربعین” در دو بخش ۲۰ دقیقه ای در قالب های چون فیلم ، جزوه ، فایل فشرده و محتوای الکترونیکی برای کاربران قابل دانلود می باشد که علاقه مندان می توانند با مراجعه سامانه آموزش مجازی دانشگاهیان به آدرس UN.NAHAD.IR  و انجام مراحل ثبت نام این بسته آموزشی را دریافت نمایند.
گفتنی است مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان تاکنون بیش از ۶۰ درسگفتار در موضوعات مهارت های عمومی دینی و معارفی، فرهنگی – سیاسی تولید نموده است که از درگاه  UN.NAHAD.IR  قابل دسترسی است.

انتهای پیام/

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 213
بازدید دیروز : 331
بازدید هفته : 2926
بازدید ماه : 8916
بازدید کل : 161912