مسئول جدید نهاد رهبری در استان ، دانشگاه محقق اردبیلی، دانشگاه علوم پزشکی و آزاد معرفی و منصوب شدند

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها استان اردبیل مراسم تکریم و معارفه مسئول جدید نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با حضور مسئولین دانشگاه علوم پزشکی و حجت الاسلام تقوی مسئول امور دفاتر و مبلغان نهاد رهبری در دانشگاه ها برگزار شد

در این مراسم حجت الاسلام حمید واحدی زاده به عنوان مسئول جدید نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل معرفی شد و از زحمات و فعالیت های حجت الاسلام معاضدی عالی ، مسئول سابق نهاد رهبری در این دانشگاه تقدیر و تشکر به عمل آمد.

گفتنی است حجت الاسلام واحدی زاده پیش از این مسئول نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل بوده است ئر ادامه مراسم حجت الاسلام حسنی به عنوان سرپرست دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه های استان اردبیل معرفی شد.

و همچنین در مراسمی در دانشگاه محقق اردبیلی  با حضور حجت الاسلام تقوی مسئول امور دفاتر و مبلغان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، حجت الاسلام حسنی به عنوان مسئول جدید نهاد رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی منصوب و جایگزین حجت الاسلام مدبر شد

همچنین در این مراسم از زحمات و تلاش های حجت الاسلام مدبر مسئول سابق نهاد رهبری در این دانشگاه تقدیر به عمل آمد

در این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر علی تقوی مدیر امور دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور ضمن ارزیابی مثبت فعالیت‌های انجام گرفته شده توسط نهاد رهبری دانشگاه، خاطرنشان کرد: عاملی که سبب شده دانشگاه محقق اردبیلی به عنوان یکی از کم حاشیه‌ترین دانشگاه های کشور باشد، وجود وحدت بین نهاد رهبری و مجموعه دانشگاه است.

وی افزود: اگر محیط دانشگاهی یک محیط توحیدی باشد در این صورت است که با وجود اختلاف سلیقه‌ها همه در کنار هم و برای رسیدن به آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تلاش خواهند کرد.

حجت الاسلام تقوی ضمن تشکر از زحمات حجت‌الاسلام مدبر، تصریح کرد: آقای حسنی ضمن سرپرستی نهاد رهبری دانشگاه محقق اردبیلی، همزمان مسئولیت سرپرستی نهاد رهبری دانشگاههای استان اردبیل را هم بمدت یکسال برعهده خواهند گرفت.

دکتر صادقی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه محقق اردبیلی هر سال نسبت به سال قبل افزایش پیدا می‌کند، افزود: در خصوص برگزاری اردوهای راهیان نور، فرماندهی قرارگاه مرکزی راهیان نور دانشجویی استان اردبیل به دانشگاه محقق اردبیلی واگذار شده است که در سال ۱۳۹۴ رتبه اول کشور و در سال ۱۳۹۵ رتبه دوم کشور را کسب کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه روحانیون استان اردبیل از مزایای نسبی این استان هستند، اظهار کرد: حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سیف‌اله مدبر مسئول سابق نهاد نمایندگی در دانشگاه محقق اردبیلی زحمات قابل تقدیری در دانشگاه کشید و حجت‌الاسلام والمسلمین حسنی مسئول جدید نهاد رهبری در این دانشگاه  یک روحانی آگاه و مردم‌دار است.

صادقی نسبت مسئولان نهاد رهبری در دانشگاه‌ها و روسای دانشگاه‌ها را نسبت مقام معظم رهبری و رئیس جمهور عنوان کرد و گفت: اعتقاد به روحانیت یک اعتقاد قلبی است و هیچ موقع وجه اداری و سازمانی به وجه روحانیت غلبه نکرده است.

در ادامه حجت‌الاسلام عبدالله حسنی مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ محقق اردبیلی نیز تاکید کرد: هر کسی که مسئولیتی برعهده آن شخص محول می‌شود باید شبانه‌روز برای انجام خدمت خود تلاش کند و طبق منویات مقام معظم رهبری هدفش ریاست نباشد، خدمت باشد.

وی خدمت در نظام جمهوری اسلامی ایران را همان خدمت در عصر و زمان اهل‌بیت علیهم‌السلام دانست و تصریح کرد: نهاد رهبری دانشگاه به تنهایی نمی‌تواند در مقابل تهاجم فرهنگی دشمنان بایستد و نیازمند وحدت دانشگاهیان است.

گفتنی است در این مراسم حجت‌الاسلام مدبر مسئول سابق نهاد رهبری دانشگاه با بیان اینکه فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه رشد چشمگیری داشته است، اظهار داشت: نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها به عنوان راهبر عمل می‌کند و محور اصلی بیانات و خواسته‌های مقام معظم رهبری است.

و همچنین طی مراسمی در دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل حجت الاسلام مدبر به عنوان مسئول جدید نهاد رهبری در این دانشگاه معرفی شد و از زحمات و تلاش های حجت الاسلام واحدی زاده مسئول سابق این نهاد در طی ۶ سال گذشته قدردانی به عمل آمد.

گفتنی است حجت الاسلام مدبر پیش از این مسئول نهاد رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی بوده است.

در این مراسم دکتر علی شامل رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل، ضمن قدردانی از تلاش های حجت الاسلام واحدی زاده در راستای پیشبرد برنامه های فرهنگی در دانشگاه  برای حجت الاسلام سیف اله مدبر در سمت جدیدشان آرزوی موفقیت کرد.

همچنین حجت الاسلام حسنی سرپرست دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه های استان اردبیل تحولات اخیر در حوزه دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها را نوید تحولات مثبت در دانشگاه ها عنوان کرد  و گفت:اگر همه کارهای ما برای کسب رضای خدا و خالص باشد قطعا موفقیت نیز شامل حال ما خواهد شد.وی با بیان اینکه اگر خلوص نیت نداشته باشیم کارهای ما نیز بیهوده و باطل خواهد شد،و افزود: همه اعمال و رفتار های ما در پیشگاه حضرت بقیه الله حاضر است . ایشان ناظر بر اعمال ما هستند.

حجت الاسلام واحدی زاده مسئول سابق دفتر نهاد رهبری در دانشگاه آزاداسلامی اردبیل در این مراسم ضمن قدردانی از مسئولان دانشگاه در انجام برنامه های دفتر نهاد گفت: انقلاب اسلامی در ایران زمینه ای را فراهم کرد که بعد از ۱۴۰۰ سال آموزه های اسلام  در ایران احیاء شده و در حال محقق شدن است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی مسیر انسان را مشخص کرده است گفت: در عصر حاضر وظیفه ما راهگشایی برای امت است.

واحدی زاده با اشاره به آغاز کار خود در دفتر نهاد رهبری در این دانشگاه گفت: با تصورات خاص  و ایجاد تحولات عمیق به دانشگاه وارد شدم ولی در ادامه فعالیت ها با محدویت مواجه شدم که امید می رود با اتخاذ تصمیمات دکتر ولایتی، رئیس جدید دانشگاه و تحولات صورت گرفته در ساختار مدیریتی این دانشگاه، محدودیت ها برطرف شده و راه برای فعالیت های  فرهنگی و مذهبی حجت الاسلام مدبر مسئول جدید دفتر نهاد در دانشگاه هموارتر شود.

وی در پایان سخنان خود از همه مسئولان دانشگاه از معاونین پژوهشی، مدیران فرهنگی و مجموعه حراست خواست تا با ملاک قراردادن کسب رضایت خداوند متعال در انجام امور ات محوله خود تلاش و کوشش کنند.

مسئول سابق دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اردبیل ایجاد تعهد در کنار تعلیم تخصص را سنگین ترین رسالت دانشگاه توصیف کرد و گفت همه باید تلاش کنیم تا با فراهم کردن استقلال فکری و فرهنگی در دانشجویان افکار ماندگاری در جامعه ایجاد کنیم.

 

.

 

 

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 38
بازدید دیروز : 250
بازدید هفته : 2570
بازدید ماه : 8281
بازدید کل : 200714