مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های اردبیل: با شهادت علامه شیخ نمر سقوط رژیم پلید عربستان سعودی کلید خورد

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل با اشاره به شهادت شیخ نمر گفت: حکام عربستان از سر ترس و استیصال و سرپوش گذاشتن به شکست‌های خود در منطقه بویژه جنگ با مردم مظلوم یمن، دست به چنین عمل جنایتکارانه زده است.

حجت الاسلام معاضدی عالی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل، ضمن محکوم کردن شهادت مظلومانه علامه شیخ نمر به دست حکام پلید سعودی بیان داشت: بار دیگر شمشیر ظلم و ستم به خون مظلومی از تبار علمای بزرگ شیعه به همراه ۴۶ نفر از شیعیان مظلوم و طرفدار وی آغشته شد؛ لکن همیشه خون بر شمشیر پیروز است و با شهادت علامه شیخ نمر باقرالنمر سقوط رژیم پلید عربستان سعودی کلید خورد.

وی خاطرنشان کرد: حکام عربستان از سر ترس و استیصال و سرپوش گذاشتن به شکست های خود درمنطقه بویژه جنگ با مردم مظلوم یمن، دست به چنین عمل جنایتکارانه زده است ولی تاوان سنگینی خواهد پرداخت.

معاضدی در ادامه به بیان مختصرزندگی نامه آیت الله شهید شیخ نمر اشاره کرد و گفت: علامه شیخ نمر باقرالنمر یکی از علمای مبارز و برجسته عربستان بود که دوران تحصیل خود را در کشور سوریه و ایران(قم) سپری کرد. وی از اساتید برجسته سوری و ایرانی استفاده و کرسی های تدریس در قم را عهده دار بود و پس از برگشت به عربستان، مرکز الامام القائم (عج) در زادگاه خود (العوامیه) را بنا کرد و اولین سنگ بنای مرکز اسلامی را در آن منطقه پایه ریزی کرد.

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 171
بازدید دیروز : 408
بازدید هفته : 2764
بازدید ماه : 11970
بازدید کل : 185958