مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی: مسجد مرکز وحدت است و باید باورهای دینی و اعتقادی جامعه با محوریت مسجد تقویت شود

قبل از ظهر روز یکشنبه جلسه ستاد اقامه نماز دانشگاه محقق اردبیلی با حضور اعضای ستاد در محل دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی، حجت الاسلام والمسلمین عبداله حسنی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در این دانشگاه ضمن تبریک فرارسیدن سالروز ولادت حضرت ولیعصر(عج) به تشریح اهمیت توسعه نماز در جامعه اشاره کرد و افزود: هر قدم برای برپاداشتن نماز و اقامۀ آن یک تکلیف شرعی است.

وی با اشاره به سیره معصومین علیهم السلام تاکید کرد: نماز به زندگی انسان نظم، طهارت و… می بخشد و مسبب هدایت بشریت می شود.

حجت الاسلام حسنی با بیان اینکه دانشگاه می تواند تاثیر گسترده ای در جامعه داشته باشد، گفت: با توسعۀ فرهنگ نماز آسیب های اجتماعی جامعه حل می شود.

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل اظهار داشت: مسجد مرکز وحدت است و باید باورهای دینی و اعتقادی جامعه با محوریت مسجد تقویت شود.

گفتنی است در ادامه این جلسه اعضای ستاد اقامه نماز دانشگاه پیشنهادات و نقطه نظرات خود را مطرح نمودند.

شایان ذکر است ارائه سرویس ایاب و ذهاب به دانشجویان جهت اقامه فریضه نماز جماعت؛ تجلیل از فعالین مسجد دانشگاه؛ گسترش فرهنگ کتابخوانی و خریداری کتاب احکام برای دانشگاهیان؛ برگزاری برنامه های ویژه ازجمله کرسی های آزاد اندیشی؛ و رسیدگی به طرح های فیزیکی مسجد دانشگاه و … از مصوبات این جلسه ستاد اقامه نماز بوده است.

انتهای پیام///

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 254
بازدید دیروز : 482
بازدید هفته : 3388
بازدید ماه : 12657
بازدید کل : 176508