معاون فرهنگی – سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای کشور: توسعۀ ارتباطات اجتماعی ضرورت کسب مهارت های لازم را فراهم کرده است

بامداد روز گذشته جلسۀ شورای استانی دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر صالحی معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای کشور برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطات دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبل، حجت الاسلام والمسلمین صالحی با بیان این امر، افزود: همزمان با توسعۀ ارتباطات اجتماع، شاهد آسیب های اجتماعی گسترده نیز هستیم.

وی با اشاره به اهمیت گروه معارف در دانشگاه ها، به میزان اهمیت دادن دانشگاههای برتر آمریکا به مباحث معرفتی اشاره کرد و گفت: با رایزنی هایی که انجام گرفت، انتخاب اساتید و مدرسان گروه معارف اسلامی بر عهده نهاد بوده و این نیازمند تلاش و دقت مضاف است.

ایشان در ادامه به برخی فعالیت های نهاد اشاره کرده و تسریع و ترویج ازدواج آسان را از اولویت کشور عنوان کرد.

حجت الاسلام والمسلمین عبداله حسنی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل نیز در ابتدای این مراسم ضمن قدردانی از زحمات کارکنان دفاتر نهاد استان اردبیل، به ارائه گزارشی مختصر از فعالیت ها پرداخت و گفت: به توفیق الهی خوشبختانه همکاری و وحدت خاصی در دفاتر حاکم است چراکه برگزاری برنامه های گسترده در سطح دانشگاههای استان، ازجمله عتبات، ازدواج دانشجویی و … موید این حرف است.

وی افزود: وحدت دانشگاهیان در همۀ امور بویژه در راهپیمایی ها و عزاداری ها نیز نمود دارد و برای اربعین امسال نیز علاوه اعزام اساتید، کارکنان و دانشجویان، پیاده روی حرم شهید تا شهید را خواهیم داشت.

ایشان در بخش پایانی صحبت های خود از اجرای طرح حجاب و عفاف از اول سالتحصیلی دانشگاه خبر داد و گفت: ۱۱ برنامه عملیاتی با تشکیل اتاق فکر های متعدد و با تایید نماینده ولی فقیه در استان اردبیل در دانشگاهها اجرایی می شود.

انتهای پیام///

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 118
بازدید دیروز : 266
بازدید هفته : 2505
بازدید ماه : 8434
بازدید کل : 201359