نشست شورای هماهنگی فعالیت های فرهنگی دانشگاه های استان اردبیل با محوریت برنامه های ۱۳ آبان

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل، گفت: توسعه و صدور انقلاب اسلامی مسبب نابودی آمریکا و رژیم صهیونیستی خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی، در این نشست حجت الاسلام و المسلمین عبداله حسنی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل تاکید کرد: با توجه به یاوه گویی های استکبار جهانی، حضور حداکثری مردم و دانشگاهیان در راهپیمایی سالروز تسخیر لانۀ جاسوسی آمریکا، ضروری است.

ایشان با اشاره به سخنان سخیف ترامپ علیه ملت ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، منشأ امنیت ملت ایران و منطقه است و آمریکا در این امر زمین گیر شده است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی با تاکید بر اینکه دشمنی ما با آمریکا بر سر عقاید است، اظهار داشت: توسعه و صدور انقلاب اسلامی مایۀی نابودی آمریکا و رژیم صهیونیستی خواهد بود.

حجت الاسلام حسنی در پایان با اشاره به راهپیمایی عظیم مردم در ۹ دی ماه ۸۸، آن را برچیده شدن تمامی فتنه ها عنوان کرد و افزود: راهپیمایی مردم و دانشگاهیان در روز ۱۳ آبان بزرگترین فرصت برای خاموش کردن تمامی توطئه های دشمنان است.

دکتر گودرز صادقی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی نیز با بیان اینکه ۱۳ آبان سالروز افتخارآفرینی دانشجویان است، گفت: دانشجویان سرمایۀ های انقلاب و آینده سازان نظام هستند و ما میهمان جمع دانشجویان هستیم.

ایشان با اظهار تأسف از اینکه حضور دانشجویان در برنامۀ های فرهنگی کمرنگ شده است، خاطرنشان کرد: آسیب شناسی و زمینه سازی جهت حضور حداکثری دانشجویان در بنامه های فرهنگی اولویت اصلی مسئولین باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه استکبار جهانی برای ما قابل اعتماد نیست، تاکید کرد: در پیشبرد اهداف شوم آمریکا علیه ملت های دنیا، جمهوری خواه ها و دموکرات ها مکمّل یکدیگراند و نباید از حرکت آنها در عرصۀ های مختلف علیه کشور غافل باشیم.

دکتر عباس فنی اصل معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه نیز ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت سیدالشهداء «ع»، تداوم جلسات را مایۀ قوّت برنامه ها عنوان کرد و به ارائه گزارشی از برنامه های اجرا شده در دانشگاه پرداخت.

گفتنی است در ادامه رؤسای دانشگاه های استان و مسئولین فرهنگی حاضر درجلسه به بیان نقطه نظرات خویش پرداختند.

0 دیدگاه در ”نشست شورای هماهنگی فعالیت های فرهنگی دانشگاه های استان اردبیل با محوریت برنامه های ۱۳ آبان“

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 122
بازدید دیروز : 272
بازدید هفته : 2188
بازدید ماه : 5370
بازدید کل : 130699