نشست مسئولین نهادهای نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و رؤسای دانشگاه های اردبیل با فرمانده سپاه این استان

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل تاکید کرد: با ارزش ترین و مقدس ترین نیروی کشور سپاه پاسداران است.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حسنی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل در این نشست در خصوص یاوه گویی های اخیر رئیس جمهور آمریکا تصریح کرد: سپاه پاسداران با ارزش ترین، مقدس ترین و معنوی ترین لشکر و نیروی کشور است اگر بخواهیم بهترین افراد از سربازان واقعی امام زمان را نام ببریم لکشریان سپاه را باید نام برد.

ایشان با بیان اینکه سپاه پاسداران در طول هشت سال دفاع مقدس نقش موثر و خوبی ایفا کرده است بیان کرد: اگر دلاوریهای سپاه نبود امروز امنیت کنونی را نداشتیم و این امنیت را مدیون سبزپوشان انقلاب اسلامی هستیم.

وی اظهار کرد: رئیس جمهور آمریکا با جسارت خود بی خاصیت بودن خود را نشان داد و در سخنان اخیر به مردم کشور توهین و به ارزشمندترین نیروی کشور که هم یادگار امام و انقلاب اسلامی است را جزء تروریست ها نام برد.

حجت السلام حسنی افزود: جریان تفکر اسلام در دنیا آنقدر سریع است که این نشان دهنده قدرت سپاه می باشد.

وی تاکید کرد: دشمنان ما و استکبار جهانی این یاوه گویی ها را به کار می‌برد تا جمهوری اسلامی ایران تحقیر شود و هیچ وقت با این سخنرانی ها از عظمت و شأنیت کشور کاسته نخواهد شد و این سخنان دروغین ذره ای از این ارزش ها کم نخواهد کرد.

ایشان با بیان اینکه سپاه و انقلاب و رهبری در کنار یکدیگر ایستاده اند بیان کرد: به مجموعه سپاه با چشم حزب‌الله نگاه می کنیم و همیشه سپاه غالب است و به برکت این انقلاب، دشمن در مقابل اسلام شکست خواهد خورد.

حسنی خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی دشمن را به زانو درآورده است و این در حالی است که همه دنیا و دشمنان اسلام در فکر مقابله با ایران هستند.

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی نیز گفت: بیشتر شهدای تقدیمی انقلاب و ۸ سال دفاع مقدس از دانشجویان انقلابی و سپاه معظم هستنددر بین آنها نخبان شهیدی هستند که باید به دنیا رشادت ها و مقاومت های آنها را اعلام کنیم.

گودرز صادقی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی نشست روسای دانشگاه های و مسئولین نهادهای دانشگاهی اردبیل با فرمانده سپاه اردبیل اظهار داشت: سخنان ترامپ یاوه گویهایی بیش نبود و او یک فردی بیمار است و ما ذره‌ای واهمه از سخنان او نداریم.

وی گفت بهانه ندادن به دست دشمنان محافظت از خودمان است و و استکبار به دنبال بهانه‌ای است تا شرارت‌های خود را افزایش و ادامه دهد.

ایشان با توجه به سخنرانی های اخیر ترامپ تصریح کرد: برجام و و تعهداتی که جمهوری اسلامی ایران داده است با این سخنان از بین نخواهد رفت و ایران در این مذاکرات به دنیا اعلام کرد که ما از در گفتگو وارد شده‌ایم و هر آنچه تابع امر رهبری و انقلاب باشد را اطلاعت خواهیم کرد.

صادقی گفت: بیشتر شهدای تقدیمی انقلاب و ۸ سال دفاع مقدس از دانشجویان انقلابی و سپاه معظم هستند و نمونه بارز آن سردار شهید پستی و شهید رجبی که از نخبگان دانشگاهی بودند و همچنین شهیدان نوعی اقدم را می‌توان از نخبگان شهید در استان نام برد و بایستی رشادت ها و مقاومت آن عزیزان را به دنیا اعلام کنیم.

وی با اشاره به رشادت های سپاه پاسداران افزود: سپاه پاسداران هویت جمهوری اسلامی ایران و همه مردم این کشور است و ما همیشه حامی این عزیزان خواهیم بود.

***

0 دیدگاه در ”نشست مسئولین نهادهای نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و رؤسای دانشگاه های اردبیل با فرمانده سپاه این استان“

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 122
بازدید دیروز : 272
بازدید هفته : 2188
بازدید ماه : 5370
بازدید کل : 130699