نشست هماهنگی راهیان نور دانشجویی دانشگاه های استان اردبیل

پیش از ظهر امروز جلسه هماهنگی راهیان نور دانشجویی استان اردبیل با حضور حجت الاسلام والمسلمین عبداله حسنی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان در اتاق جلسات ناحیه بسیج دانشجویی اردبیل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی، رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان در این نشست خدمت در راه شهدا را بزرگ ترین توفیق دانست و افزود: توفیق خدمت برای شهدا و در راه شهدا برای هر کسی حاصل نمی شود.

ایشان از مسئولان دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان بعنوان تأثیرگذارترین روحانیوین محیط‌های دانشگاهی نام برد و تاکید کرد: صمیمت موجود بین روحانیون و دانشجویان می تواند بیشترین تأثیر در دانشگاه را داشته باشد که اردوهای راهیان نور بهترین فرصت برای محکم تر شدن پیوندهای عاطفی بین دانشجویان و روحانیون است.

حجت الاسلام حسنی از اعلام آمادگی مسئولان دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان جهت حضور در راهیان نور دانشجویی خبرداد و تصریح کرد: امسال مسئولان دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان به همراه معاونین نهاد در اردوهای راهیان نور، دانشجویان را در این سفر زیارتی و معنوی همراهی خواهند کرد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی در بخش پایانی سخنان خود خواستار برگزاری نشست توجیهی برای روحانیون اعزامی به راهیان نور شد و اظهار کرد: در این نشست می توان با انتقال تجربیات تبلیغی در راهیان نور، روحانیون حاضر در این سفر معنوی را  با پیش زمینه ای بهتر در جهت وظایف محوله یاری کرد.

 

۱۵۰۰ دانشجو به راهیان نور دانشجویی اعزام می شوند

معین الدین اسدی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان و معاون اجرایی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در ابتدای این نشست اهمیت برگزاری اردوی راهیان نور دانشجویی را یادآور شد و گفت: اردوهای راهیان نور جوانان و دانشجویان را در حوادث فتنه گون بیمه می کند.

وی تصریح کرد: حضور در  مناطق عملیاتی و درک وقایع دوران دفاع مقدس نقش بسزایی در بصیرت افزایی دانشجویان دارد.

مسئول بسیج دانشجویی استان اهمیت حضور روحانی در کاروان راهیان نور دانشجویی را متذکر شد و گفت: وجود روحانی دانشگاهی در بین زائران دانشجو  علاوه بر روشنگری مسائل مختلف موجب تقویت روحیه انقلابی، جهادی و حماسی دانشجویان شده که این نیز به نوبت خود با تداوم ارتباط پس از راهیان نور منجر به بصیرت افزایی بیشتر در مسائل جامعه می شود.

انتهای پیام///

***

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 253
بازدید دیروز : 482
بازدید هفته : 3387
بازدید ماه : 12656
بازدید کل : 176507