نماینده ولی فقیه در استان اردبیل: ظواهر دنیوی مخدر روح انسان/ توجه به ذات اقدس الهی به معنای نهراسیدن از اسباب ظاهری قدرت آمریکا است

در جلسه درس اخلاق دانشگاهیان استان اردبیل مطرح شد؛

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل: ظواهر دنیوی مخدر روح انسان/ توجه به ذات اقدس الهی به معنای نهراسیدن از اسباب ظاهری قدرت آمریکا است

جلسه درس اخلاق دانشگاهیان استان اردبیل در مسجد امام علی(ع) دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با سخنرانی نماینده ولی فقیه در استان اردبیل برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطات دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل، آیت الله دکتر سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل بامداد امروز در جلسه درس اخلاق دانشگاهیان استان اردبیل با بیان اینکه خداوند متعال انسان را برای لذّتی در شأن و منزلت خویش خلق کرده است، گفت: لازمه رسیدن به این امر مهم، آماده سازی قابلیت روحی انسان برای ضیافت الهی است.

وی با اشاره به اینکه بعد جسمانی انسان نیاز به مراقبت دارد، تصریح کرد: روح انسان نیز نیازمند مراقبت است چراکه روح انسان از جانب خداوند بوده و مدینة الاعجاز است.

سید حسن عاملی با اشاره به گذر سریع عمر و یوم الحسرت انسان در آخرت، تشریح کرد: ظواهر دنیوی و مادی مخدر وجود و روح انسان است.

امام جمعه اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود جایگاه یقظه در دین اسلام را اولویت داشجویان در خود شناسی عنوان و تشریح نمود و تاکید کرد: توجه به ذات اقدس الهی به معنای نهراسیدن از اسباب ظاهری قدرت آمریکا و ایادی آنها است.

انتهای پیام///

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 25
بازدید دیروز : 70
بازدید هفته : 391
بازدید ماه : 4938
بازدید کل : 150401