پیام تبریک رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل بمناسبت فرارسیدن عید فطر

حجت الاسلام والمسلمین عبداله حسنی: عید سعید فطر، بهانه ی تعالی و تکامل انسان به عنوان اشرف مخلوقات و نیل به قله های رفیع انسانیت است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی، در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
خداوند بزرگ را شاکریم که با دعوت و هدایت بندگان خود به دروازه های مهمان سرای الهی خویش، برآنان منت نهاد تا از  سفرۀ بی منتهای رحمت، برکت، مغفرت و عبودیت؛ روزی آخرت عطا کند. مهمانی ای که بهانه ی تعالی و تکامل انسان به عنوان اشرف مخلوقات و نیل به قله های رفیع انسانیت است.
ماه مبارک رمضان بار دیگر با لطف و استعانت باریتعالی بر ما گذشت و به پایان رسید؛ و پایانش عیدی است که برای مسلمین قرار داده شده است و در آن به بندگان صالح خدا و تقوا پیشه کنندگان پاداش عظیم وعده داده شده است. خوشا به حال آنان که در موسم رمضان، از نعمتهای بیکران الهی بهره ها برده و توشه ای ارزشمند و ماندگار برای فردای خود اندوختند.
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و استجابت دعاها، عید سعید فطر و حلول ماه شوال را محضر حضرت ولیعصر ارواحنا له الفدا، مقام معظم رهبری مدظله العالی، عموم مسلمین جهان و بر تمامی همکاران، اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاههای استان اردبیل تبریک و تهنیت عرض نموده، از خداوند سبحان توفیق بندگی و استمرار خدمت خالصانه و صادقانه رامسئلت دارم.

عبداله حسنی

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 225
بازدید دیروز : 331
بازدید هفته : 2938
بازدید ماه : 8928
بازدید کل : 161924