۱۲۰۰ دانشجو به اردوی راهیان نور اعزام می شوند

در جلسه هماهنگی قرارگاه راهیان نور دانشجویی استان اردبیل مطرح شد؛

۱۲۰۰ دانشجو به اردوی راهیان نور اعزام می شوند

بعد از ظهر روز گذشته جلسه هماهنگی قرارگاه راهیان نور دانشجویی استان با حضور رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل، معاون اجرایی سپاه حضرت عباس(ع) استان، رؤسای دانشگاه اردبیل و مسئول بسیج دانشجویی استان در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطات دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی، دکتر عزیز حبیبی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی و فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور دانشجویی استان اردبیل با بیان اینکه راهیان نور یک حرکت عظیم فرهنگی است، گفت: برنامه ریزی برای حضور دانشجویان در اردوهای راهیان نور انجام شده و دانشجویان از نیمه دوم اسفند ماه عازم مناطق عملیاتی جنوب کشور خواهند شد.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حسنی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل نیز بهترین راه برای زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت را راهیان نور دانست و گفت: راهیان نور به خودی خود یک کلاس بزرگ تربیتی است.

وی با بیان اینکه طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، امسال بهترین برنامه های معنوی و فرهنگی در راهیان نور برای دانشجویان اجرا خواهد شد.

 معین الدین اسدی معاون اجرایی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل نیز راهیان نور را یک سرمایه گذاری بزرگ فرهنگی عنوان کرد و گفت: سوابق راهیان نور دانشجویی استان طی سنوات گذشته درخشان بوده و استان اردبیل همیشه جزو ۳ استان در سطح کشو مرح بود.

وی با بیان اینکه راهیان نور علاوه بر رویکرد فرهنگی از رویکرد علمی نیز رخوردار است،گفت: در همین راستا دانشجویان از سد کرخه و بیمارستان صحرایی نیز بازدید می کنند

پرویز پرزور مسئول بسیج دانشجویی استان اردبیل نیز با بیان اینکه امسال حدود یک هزار و ۲۰۰ نفر از دانشجویان در راهیان نور دانشجویی اعزام خوهند شد،گفت:دانشجویان در مدت زمان برگزاری این اردو، از مناطق عملیاتی مختلف  چون دوکوهه، فتح المبین، هویزه، طلاییه، فکه، اروند کنار در جنوب کشور بازدید خواهند داشت.

وی راهیان نور را یک پروژه همه جانبه دانست و گفت: با توجه به رابطه تعاملی موجود میان بسیج و دانشگاه های استان، این پروژه فرهنگی به نحو احسن برگزار خواهد شد.


در ادامه این جلسه روسای دانشگاه های استان به ارائه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

انتهای پیام///

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز : 21
بازدید دیروز : 8
بازدید هفته : 156
بازدید ماه : 924
بازدید کل : 152949